Dizi Haberleri > Beni Affet 28 Eylül Fragmanı 1020. Bölüm Fragmanı Hemen Yayınlandı

Beni Affet 28 Eylül Fragmanı 1020. Bölüm Fragmanı Hemen Yayınlandı

Beni Affet 28 Eylül Fragmanı 1020. Bölüm Fragmanı Hemen Yayınlandı

Star Tv’nin uzun süredir ekranlara getirdiği günlük dizisi Beni Affet yeni sezon 1020. bölüm fragmanı yayınlandı. Star tv ekranlarının uzun soluklu dizisi Beni Affet hafta içi her gün kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların en sevilen günlük dizisi her sezon olduğu gibi bu sezonda haftanın Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe […]

27 Eylül 2016 - 15:55

Star Tv’nin uzun süredir ekranlara getirdiği günlük dizisi Beni Affet yeni sezon 1020. bölüm fragmanı yayınlandı. Star tv ekranlarının uzun soluklu dizisi Beni Affet hafta içi her gün kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların en sevilen günlük dizisi her sezon olduğu gibi bu sezonda haftanın Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 15:00’da Star Tv ekranlarında sizlerle olacak. Beni Affet 28 Eylül 2016 Çarşamba günü 1020. yeni bölümü ile saat 15:00’da Star Tv ekranlarında yayınlanacaktır.

Beni Affet Son Bölüm Özeti

Dizinin son bölümünde Kemal’i kaybetmenin suçluluğunu duyan Bahar, Yusuf’u bağrına basmak için cesaret sergileyemez. Bahar’ı rahatlatmak ve dertleşmek isteyen ise Bulut olur. Fakat Demir’in verdiği ilaçları değiştirdiğini gören Bahar tepki gösterir. Öte yandan Şahin, Demir yüzünden kavga ettiği Sevgi ile nedenini Demir’in ağzını aramakla bulacaktır.

 

Beni Affet 1020. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?