Dizi Haberleri > Beni Affet 29 Eylül Fragmanı Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Beni Affet 29 Eylül Fragmanı Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Beni Affet 29 Eylül Fragmanı Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Star Tv’nin uzun süredir ekranlara getirdiği günlük dizisi Beni Affet yeni bölümü bugün gündüz kuşağında ekranlara geldikten sonra 1021. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Star tv ekranlarının uzun soluklu dizisi Beni Affet hafta içi her gün gündüz kuşağında kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların sevilen günlük dizisi her sezon olduğu gibi […]

28 Eylül 2016 - 15:26

Star Tv’nin uzun süredir ekranlara getirdiği günlük dizisi Beni Affet yeni bölümü bugün gündüz kuşağında ekranlara geldikten sonra 1021. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Star tv ekranlarının uzun soluklu dizisi Beni Affet hafta içi her gün gündüz kuşağında kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların sevilen günlük dizisi her sezon olduğu gibi bu sezonda hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 15:00’da Star Tv ekranlarında sizlerle olacak. Beni Affet 29 Eylül 2016 Perşembe günü 1021. yeni bölümü ile saat 15:00’da Star Tv ekranlarında yayınlanacaktır.

Kemal’i kaybetmenin suçluluğunu duyan Bahar, Yusuf’u bağrına basmak için cesaret sergileyemez. Bahar’ı rahatlatmak ve dertleşmek isteyen ise Bulut olur. Fakat Demir’in verdiği ilaçları değiştirdiğini gören Bahar tepki gösterir. Öte yandan Şahin, Demir yüzünden kavga ettiği Sevgi ile nedenini Demir’in ağzını aramakla bulacaktır.

Beni Affet 1021. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?