Beni Affet 817. bölüm

Cesur’u öldüren kurşunun Kemal’in silahından çıkmadığı anlaşılır. Kemal serbest bırakılırken, Bahar ise ailesinden öğreneceği bir gerçekle mahvolur. Bir an önce Kemal’le birlikte yaşamak ve mahalleye taşınmak isteyen İnci, acilen evini satar.
Annesinden gizli Ankara’ya gelerek başı dertten kurtulmayan Hasret, Cüneyt’in yardım ve ilgisiyle memnun olur. Kızının kaçırıldığını sanan Solmaz ise çaresiz kalarak Cüneyt’ten yardım ister. Kozanlar’ın alacaklarıyla yakından ilgilenen Aziz, kızı Feride’yle, Nalan’ın yıllardır çevirdiği oyunlar hakkında dertleşir.
Oyuncu Kadrosu:
Gaye Turgut-Bahar Kayacan Kozan
Klasik tabirle ‘fakir ama gururlu’ kızımız. Hem çalışıyor, hem hukuk okuyor. Hem de ailesini ayakta tutmaya çalışıyor. Mehmet Kemal’i canından çok sevmesine rağmen, kişiliğinden ve gururundan milim taviz vermiyor. Onun için dürüstlük ve kişiliği her şeyden önemli. Osman’ın diş geçiremediği tek karakter Bahar. Nitekim ilerde çocuğunu da tek başına büyütecek.
Murat Danac-Cüneyt Kozan
Ailenin büyük oğlu. Babasına ve kurallarına ses çıkaramamış bu güne kadar. Geçmişte yaşadığı bir gönül hikayesinden dolayı kalbi kırık ve kadınlara mesafeli. Feride’nin masumiyetine vuruluyor en çok. Ve burada da babası çıkıyor karşısına. İlk defa babasına isyan ediyor Cüneyt.
Mert Altınışık-Mehmet Kemal Kozan
Ailenin en küçük ve en başına buyruk ferdi. Babasının kurallarını asla takmamış bu güne kadar. Ona bu ayrıcalığı biraz da abisi Cüneyt sağlamış. Kardeşi özgür olsun diye o kendini şirkete hapsetmiş aslında. Çocukluk arkadaşı Handan ile sözlü Kemal. Ama hayat karşısına Bahar’ı çıkarıyor. Ve o günden sonra her mevsim bahar oluyor Kemal için… Kemal söylediği küçük yalanların başına ne büyük dertler açacağını anladığında ise, mevsim çoktan sonbahar a dönüyor.
Şeyma Korkmaz-Feride Keskin / Melek Güner
Bir su damlası kadar güzel ve saf. Bir çiçek kadar narin ve kırılgan. Zühre’nin uzak akrabasından kalan bir aile yadigarı. Cüneyt onun bu saflığını seviyor. Ama Eylül bu evrene girince önce Feride’yi zehirliyor. Ve onu Cüneytten uzaklaştırıyor. Geçen zamanla Feride hem hayata direnmeyi öğreniyor, hem de aşkına sahip çıkmayı. En büyük rakibesi Eylül… Ama onların arasında başka bir bağ daha var. Hem de uzuun yıllar öncesine dayanan bir bağ.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.