Benim Adım Feridun Film Fragmanı Halil Sezai’den Yeni Film

Halil Sezai Paracıkoğlu, Büşra Pekin, Özge Borak, Suzan Aksoy, Tarık Papuççuoğlu, Cem Kurtoğlu, Güngör Bayrak, Ayşe Tunaboylu ve Defne Yalnız’ın başrollerini paylaştığı yeni sezonun merakla beklenen filmi Benim Adım Feridun görücüye çıktı.

Fragmanı yayınlanan filmde yaşanan gelişmeler izleyenleri heyecanlandıran cinsten. Çok yakında vizyona çıkacak olan Benim Adım Feridun filminin vizyon tarihide belli oldu. TAFF Pictures imzalı filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Çağan Irmak üstleniyor. Detaylı bilgiler haberin devamında belirtilmiştir.

Benim Adım Feridun Vizyon Tarihi

Benim Adım Feridun filmi beyazperde izleyicisiyle 11 Kasım 2016 Cuma günü buluşacak.

Benim Adım Feridun Nerede Çekiliyor?

Çekimleri İstanbul’da başlayan Benim adım Feridun filmi genel olarak Erdek’te çekilmektedir.

Benim Adım Feridun Konusu

Ersan, kazanılmış sandığı uzun süreli ilişkisini kaybeder. Sevgilisi Ayla tarafından terk edilen adam geri kazanma çabalarından sonuç alamayınca yeni aşka yelken açabileceğini düşünür. Uzun süre gidemediği Erdek’e giden Ersan önce çocukluk evine gider ve huzuru bulamayınca çareyi Erdek sahilinde bulur. Erdek sahiline giderken aklının ucundan bile geçmeyen düğün salonundaki sesler dikkatini çekince içeri girmeyi düşünür. İçeri girdiğinde bir şeyler yer içer çıkarım diye düşünse de gelişmeler düğün esnasında yaşanır.

Düğün sahibi baba, Ersan’ı kardeşinin oğlu Feridun sanır. Nasıl mı? Yıllar önce damadın babasına küserek Almanya’ya yerleşen kardeşinin oğlu Feridun olarak. Ersan bu konuşmaların ardından kaçarım sanır ve karşısında damadın kuzeni Hayal’i görünce kendi mutluluğunu bulacaktır.

Benim Adım Feridun Film Fragmanı

Benim Adım Feridun Oyuncuları;

Halil Sezai Paracıkoğlu (Ersan),  Büşra Pekin (Hayal), Özge Borak (Ayla), Suzan Aksoy, Tarık Pabuççuoğlu, Güngör Bayrak, Cem Kurtoğlu, Ayşe Tunaboylu, Defne Yalnız ve Kadriye Kenter yer alıyor.

Halil Sezai Paracıkoğlu (Ersan);

benim-adim-feridun-halil-sezai-kimdir

Büşra Pekin (Hayal);

benim-adim-feridun-busra-pekin-kimdir

Özge Borak (Ayla);

benim-adim-feridun-ozge-borak-kimdir

Benim Adım Feridun Afişi

benim-adim-feridun-afis

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.