Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Beren Saat O3 Medya’nın yeni dizisini reddetti!

Uzun süredir sektörden uzak kalan ünlü oyuncu Beren Saat’e bu aralar teklif yağıyor. Geçtiğimiz ay yeni film projesi için İlker Kaleli ile bir araya gelen güzel oyuncuya şu sıralar dizilerden teklif üzerine teklif geliyor. Ünlü oyuncu ”Tren” adlı sinema filminde İlker Kaleli ile başrolde yer alacak. En son film projesini kabul eden güzel oyuncu şu […]

Beren Saat O3 Medya’nın yeni dizisini reddetti!
18 Nisan 2017 - 23:13 'de eklendi.

Uzun süredir sektörden uzak kalan ünlü oyuncu Beren Saat’e bu aralar teklif yağıyor. Geçtiğimiz ay yeni film projesi için İlker Kaleli ile bir araya gelen güzel oyuncuya şu sıralar dizilerden teklif üzerine teklif geliyor.

Ünlü oyuncu ”Tren” adlı sinema filminde İlker Kaleli ile başrolde yer alacak. En son film projesini kabul eden güzel oyuncu şu sıralar gelen dizi tekliflerini değerlendiriyor. O3 Medya imzalı Çağan Irmak’ın yeni dizisi Gülizar’dan başrol teklifi alan Beren Saat teklife sıcak bakmadı. Ünlü yönetmen Çağan Irmak projesinde Beren Saat’le çalışmak istedi fakat deneyimli oyuncu bu projeyi geri çevirdi. Öte yandan O3 Medya güzel oyuncuyu ikna etmek için ciddi rakamlar teklif ettiği iddia edildi. Böylelikle Beren Saat’in teklifi reddetmesi üzerine O3 medya yeni bir isme yönelmek zorunda kaldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER