Dizi Haberleri > Bergüzar Korel’in 600 bin TL Değerindeki Albümü

Bergüzar Korel’in 600 bin TL Değerindeki Albümü

Bergüzar Korel’in 600 bin TL Değerindeki Albümü

Güzel oyuncu Bergüzar Korel oyunculuktaki başarısını Sezen Aksu’nun parçalarını caz versiyonu ile söyleyerek Nisan ayında çıkardığı albümle müzik dünyasına tanıtmıştı. Şarkı söylemeyi çok sevdiğini dile getiren başarılı oyuncu hayalimdi ama hiç bir zaman albüm yapmaya cesaret edemezdim fakat Aykut Gürel bana hayalini anlattığında, ben de […]

19 Temmuz 2016 - 10:48

Güzel oyuncu Bergüzar Korel oyunculuktaki başarısını Sezen Aksu’nun parçalarını caz versiyonu ile söyleyerek Nisan ayında çıkardığı albümle müzik dünyasına tanıtmıştı. Şarkı söylemeyi çok sevdiğini dile getiren başarılı oyuncu hayalimdi ama hiç bir zaman albüm yapmaya cesaret edemezdim fakat Aykut Gürel bana hayalini anlattığında, ben de bu hayalin bir parçası olmak için hayalimi gerçekleştirdim.

Oyuncunun en büyük endişesi de Sezen Aksu’nun sesinden dinlemeye alıştığımız, onun yorumuyla benimsediğimiz şarkıları başka bir tarzla yorumlamak oldu. 12 şarkının yer aldığı bu albümde güzel oyuncu kesenin ağzını açtı.

Korel, direktörlüğünü Aykut Gürel’in hazırladığı albüm için 600 bin harcadı. Oyuncu elde ettiği tüm gelirleri Tomurcuk Vakfı’na bağışladı.

Bengüzar Korel’in Albümündeki Şarkı Listesi

1. Kaybolan Yıllar
2. Güllerim Soldu
3. Aldatıldık
4. El Gibi
5. Kaç Yıl Geçti
6. Büklüm Büklüm
7. Küçüğüm
8. İzmir’in Kızları
9. Seni Gidi Vurdumduymaz
10. Kaçın Kurası
11. Hayat Sana Teşekkür Ederim
12. Şarkı Söylemek Lazım

 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?