Dizi Haberleri > Berk Hakman Kurtlar Vadisi Pusu Haberlerini Yalanladı

Berk Hakman Kurtlar Vadisi Pusu Haberlerini Yalanladı

Berk Hakman Kurtlar Vadisi Pusu Haberlerini Yalanladı

Kurtlar Vadisi Pusu 2016-2017 yeni sezonu kadrosunda Berk Hakman yer alacak mı? Konu hakkında detaylı açıklamayı başarılı oyuncu Berk Hakman cevapladı. Bir süredir Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonunda yer alacağı iddia edilen Berk Hakman açıklamalarında iddiayı yalanladı. Tartışılan konu üzerine konuşan Berk Hakman daha önceden de […]

06 Eylül 2016 - 16:19

Kurtlar Vadisi Pusu 2016-2017 yeni sezonu kadrosunda Berk Hakman yer alacak mı? Konu hakkında detaylı açıklamayı başarılı oyuncu Berk Hakman cevapladı.

Bir süredir Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonunda yer alacağı iddia edilen Berk Hakman açıklamalarında iddiayı yalanladı. Tartışılan konu üzerine konuşan Berk Hakman daha önceden de farklı diziler hakkında bu şekil iddialar ortaya çıksa da asılsız olduğunu dile getirdi.  Tamamen haberlerin yalan olduğunu söyleyen oyuncu delinin kuyuya taş attığını herkesinde inanmaması gerektiğini söyledi.

Berk Hakman, 14 Ağustos 1981 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine sinema filmi ile başlayan başarılı oyuncu kariyerinde bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Berk Hakman, Kaçak dizisiyle ekranlarda sevilen yüz olmayı başardı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?