Big Brother Seda Kimdir? Ne iş Yapıyor? Nereli?

Big Brother Seda Kimdir?

 

Aslen doğma büyüme Diyarbakırlı olan Seda Gümüşçü, İzmir’de bir otelde güzellik bölümünde satış danışmanı olarak çalışıyor. Annesi, babası, anneannesi ve kedisi ile birlikte yaşıyor. Kedisinden ve ailesinden ayrı kaldığı için oldukça üzgün.

29 yaşında olan Seda Gümüşçü, Big Brother evinin hayatını olumlu anlamda değiştireceğine inanıyor. Müzik dinlemeyi ve şarkı söylemeyi çok seviyor ama sesi çok kötüymüş.

Arkadaşlarının ona taktığı lakap “Entrika Kraliçesi”. Entrikalar benden sorulur diyor. Kendini yer mantarı, yaramaz ve entrika sever olarak tanıtan Seda, yarışmada oldukça iddialı olduğunu belirtiyor.

Ortak yaşama varım ama eşyalarımın kullanılmasından nefret ediyorum diyor. Temizlik yapmayı çok sevdiğini ve pis insanların ondan korkması gerektiğini söylüyor. Her an elinde bir toz beziyle temizlik yaparken görülebiliyormuş.

Ev işlerinde rakip tanımadığını, yaprak sarması ve içli köftede 1 numara olduğunu duyuyoruz. Bowling oynamayı ve dans etmeyi çok seviyormuş. Bu evden en son ben çıkacağım 1 milyon lirayı kimseye bırakmam diyor.

Uyumadan önce oyuncak arısı ile dertleşen güzel yarışmacı, 1 milyon liralık büyük ödülü alarak ailesinin borçlarını ödemeyi ve kendine bir güzellik merkezi açmayı istiyor.

 

Big Brother Seda Resimleri

 

Big Brother Seda Tanıtım Videosu

 

Binbir zorluklarla dolu bir evde mücadele edecek yarışmacılar, kendilerine belirlenen görevleri yerine getirererek yarışmayı 1. bitirmek istiyorlar. Yarışmalarda geriye düşenler yarışmalara veda etmek zorunda kalacak. Dış dünya ile iletişimi bulunmayan ve adeta bir psikolojik savaş içinde olacak olan yarışmacılardan en dayanıklısı, 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi olacak. İnternet üzerinden canlı olarak 24 saat izlenebilen yarışmayı fanları büyük bir ilgiyle takip ediyor. Diğer ülkelerde yarışmacıların birbirine yakınlaşmaları ile tepki çeken Big Brother’ın ülkemizde bu tür yakınlaşmalar karşısında alacağı tutum merak taşıyor.

Endemol Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği Big Brother Türkiye, 180 kişi tarafından hazırlanan devasa bir platformda yayın yapıyor. 3 bin metrakarelik evin ve platonun Türkiye’de benzeri görülmemiş derecede büyük olduğunu ifade eden şirket, edilen masrafın karşılığını alacağı kanaatinde.

 

Big Brother Türkiye

Televizyon dünyasında ‘Tüm şovların miladı’ olarak kabul gören ‘Big Brother’, Endemol Shine Türkiye yapımcılığında ve Asuman Krause sunuculuğunda Star’da.

 

EN BÜYÜK STÜDYO KURULDU

Şu anda; İtalya, İspanya, Filipinler, Meksika, Almanya, Fransa, Bulgaristan ve Balkanlar’da yayında olan ‘Big Brother’, Türkiye için aylar öncesinden hazırlıklara başlandı. 3 bin metrekarelik bir alanda, 80’den fazla kamera ve 120 mikrofonla her anı izlenecek ‘Big Brother’ evini, yayına taşımak için 300 kişi gece gündüz çalışarak, İstanbul’da bugüne kadar kurulmuş en büyük program platosunu hazırladı.

 

REKOR ÖDÜL TAM BİR MİLYON LİRA

‘Big Brother Türkiye’ için başvuruda bulunan 37 bin 500 kişiyle tek tek görüşüldü. Aynı evde yaşayacak ve daha önce birbirini hiç görmemiş 8 kadın, 8 erkek ev arkadaşı belirlendi. ‘Big Brother’ evinden 100 günün sonunda birinci çıkacak kişi için rekor ödül ise 1 milyon lira olarak açıklandı.

 

KURALLARI BIG BROTHER KOYAR

Dış dünya ile hiçbir temasın bulunmadığı evde, hem izleyenlere hem de ev halkına sıra dışı bir deneyim sunan ‘Big Brother’ ne derse o oluyor. Kural mı? Onu sadece ‘Big Brother’ biliyor. Ve bu kurallar her gün değişebiliyor. 16 kişi, 100 gün boyunca her yeni güne ‘Big Brother’ın o gün kendilerine vereceği görevleri yerine getirmek üzere başlıyor.

Big Brother, kimi zaman ev halkından eve elektrik üretmelerini kimi zaman dalgalı denizde suya düşmeden dik durabilmelerini istiyor.

Bu evde dışarı ile hiçbir temas yok. Bu evde kağıt kalem bile yok. Yeni, bilinmedik, zorlayıcı, eğlendirici, pozitif, öğretici, zekanın ve yeteneklerin konuştuğu bu sıra dışı dünya şimdi ilk kez Türkiye’de…

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.