Dizi Haberleri > Bir Fırtına Tuttu Bizi Dizisi Oyuncuları Kimler Fragmanı Konusu ne? Yeni Dizi

Bir Fırtına Tuttu Bizi Dizisi Oyuncuları Kimler Fragmanı Konusu ne? Yeni Dizi

Bir Fırtına Tuttu Bizi Dizisi Oyuncuları Kimler Fragmanı Konusu ne? Yeni Dizi

2016-2017 yeni sezon yeni dizilerden haberler gelmeye devam ediyor. Bu sene oldukça diziden rağbet görecek gibi. Bir Fırtına Tuttu Bizi adı altında ekranlara gelmesi planlanan yeni dizi proje aşamasın yer alıyor. Yeni sezonda bir çok dizi adını duyursa da hangisi daha çok tutulacak bilemiyoruz. Fakat o […]

12 Eylül 2016 - 23:40

2016-2017 yeni sezon yeni dizilerden haberler gelmeye devam ediyor. Bu sene oldukça diziden rağbet görecek gibi. Bir Fırtına Tuttu Bizi adı altında ekranlara gelmesi planlanan yeni dizi proje aşamasın yer alıyor.

Yeni sezonda bir çok dizi adını duyursa da hangisi daha çok tutulacak bilemiyoruz. Fakat o kadar çok dizi oldu ki bakalım hangileri yoluna devam ederken diğerleri final yaparak erken veda edecek. Bu soruların tüm cevaplarını bekleyip göreceğiz.

Bir Fırtına Tuttu Bizi isimli yeni dizi O3 Medya yapımcılığında Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Çok yakında yayınlanacak olan dizinin başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çifti paylaşacak. Gecenin Kraliçesi dizisiyle çıkış yakalayan yapım şirketi yeni sezonda Bir Fırtına Tuttu Bizi dizisine hayat verecek. Dizinin senaryosunu Necati Şahin ve Nuran Evren Şit kaleme aldı.

Bir Fırtına Tuttu Bizi Nerede Çekiliyor?

İstanbul yakınlarında bir ovada çekilecek olan dizi ayrıca Ege bölgesi ve İzmir’in çeşitli semtlerinde özel çekim alanları oluşturulmaya başlanmıştır.

Bir Fırtına Tuttu Bizi Konusu

Osmanlı dönemini konu alan dizide hem vatanı hemde aşkı uğruna savaş veren bir askerin hayatını anlatmaktadır.

Bir tarafta Vatan mı, ailen mi? sorusuyla imtihan edilecek Yüzbaşı Cevat’in, diğer tarafta ise Cevat’e olan sevgisiyle sınanacak olan Azize’nin hikayesini konu alacaktır.

Vatanım Sensin Oyuncuları

Halit Ergenç (Cevat YüzbaşıKimdir?

Halit Ergenç, Cevat karakteriyle Selanik’te vatanı için mücadele eden bir yüzbaşıyı canlandıracaktır.

30 Nisan 1970 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1996 yılında yayınlanan Kara Melek adlı dizide başrol oynamış ve bu dizi ile tanınmıştır. Asıl çıkış yapmasını sağlayan dizi ise 2006 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerini Bergüzar Korel ile paylaştığı dizi olan Binbir Gece’dir. Bu dizide Onur karakterini canlandırmıştır. Daha sonra bir çok dizi ve filmde yer alan oyuncu son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Sultan Süleyman karakterini oynamış ve hafızalarda yer etmiştir.

Vatan haini halit ergenç

Bergüzar Korel (Azize) Kimdir?

Bergüzar Koral dizide Cevat Yüzbaşı’ya hayat verecek olan Halit Ergenç’in Balkanlı karısı Azize’yi canlandıracaktır.

İstanbul doğumlu Korel 27 Ağustos 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. İlk oyunculuğuna 1998 yılında Kırık Hayatlar dizisinde başlamıştır. Başarılı oyuncu Binbir Gece ve Karadayı dizileriyle ekranların sevilen yüzü olmayı başarmıştır. Binbir Gece dizisinde rol aldığı Halit Ergenç ile evlidir.

berguzar-korel-kimdir

Mesut Akusta Kimdir?

22 Şubat 1964 senesinde Konya’da dünyaya gelen usta oyuncu kariyerine tiyatro oyunculuğu yaparak başladı. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu kariyeri boyunca bir çok dizi ve filmlerde roller aldı. En son Karagül dizisine 3 sezon emek veren oyuncu Kendal karakterine hayat vermişti.

bir-firtina-tuttu-bizi-mesut-akusta

Şebnem Hasssanisoughi Kimdir?

İstanbul doğumlu Hassanisoughi 07 Aralık 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı ve daha sonra Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisans Program eğitimleri almıştır. Oyunculuk kariyerine Sessiz Gemiler dizisiyle başlayan başarılı oyuncu bir çok dizi ve filmde rol aldı. Güzel oyuncu Tatar Ramazan dizisi ile çıkış yakaladı.

sebnem-hassanisoughi-kimdir

Onur Saylak Kimdir?

Ankara doğumlu Saylak 12 Mayıs 1977 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde okurken İletişim Fakültesi Tiyatro Topluluğunda Tiyatro yapmaya başladı. Daha sonra oyuncu olmaya karar veren Saylak Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okumaya devam etti. Tiyatro ile kariyerine başladıktan sonra bir çok dizi ve filmde rol aldı. Dizi hayatına 2000’li yıllarda Bizim Halleri dizisi ile başlangıç yaptı. Gönülçelen dizisi ile çıkış yakalayan başarılı oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Tuba Büyüküstün ile evlidir.

onur-saylak-kimdir

Nesrin Cavadzade Kimdir?

Azerbaycan Bakü doğumlu Cavadzade 30 Temmuz 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda annesi ile birlikte İstanbul’a gelerek Üniversite yıllarından sonra merak sardığı oyunculuk eğitimini almıştır. İlk dizi kariyerine Yersiz Yurtsuz adlı dizi ile başlangıç yaptı. Başarılı oyuncu kariyeri  boyunca bir çok dizi ve filmde oyunculuk yaptı. Oyuncu Al Yazmalım ve Küçük Ağa dizileriyle tanınmış yüz olmayı başardı.

Nesrin-cavadzade-kimdir

 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?