Dizi Haberleri > Bir Fırtına Tuttu Bizi Mesut Akusta Kimdir?

Bir Fırtına Tuttu Bizi Mesut Akusta Kimdir?

Bir Fırtına Tuttu Bizi Mesut Akusta Kimdir?

Çok yakında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Bir Fırtına Tuttu Bizi dizisine ünlü oyuncu Mesut Akusta dahil oldu. Usta oyuncu başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak ve Şebnem Hassanisoughi’nin paylaştığı dizinin başrolüne katıldı. Mesut Akusta Kimdir? Konya doğumlu Akusta  22 Şubat 1964 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ankara halk eğitim […]

12 Eylül 2016 - 23:51

Çok yakında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Bir Fırtına Tuttu Bizi dizisine ünlü oyuncu Mesut Akusta dahil oldu. Usta oyuncu başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak ve Şebnem Hassanisoughi’nin paylaştığı dizinin başrolüne katıldı.

Mesut Akusta Kimdir?

Konya doğumlu Akusta  22 Şubat 1964 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ankara halk eğitim merkezlerinde teknik ressamlık kursları bitirdi. Hayalinde ki oyuncu olma fırsatını kendi imkanlarıyla yarattı. Ankara’da kendi imkanlarıyla tiyatro yapmaya başlayan Akusta ilk dizi oyunculuğuna Şen Olasın Nuri Bey ile başlangıç yaptı. Kariyeri boyunca bir çok dizi ve filmde rol alan usta oyuncu Kurşun Yarası, Kurtlar Vadisi Pusu ve Karagül dizilerinde ününe ün kattı.

mesut-akusta-vatanim-sensin-dizisi

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?