Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Bir Nefes Yeter Film Fragmanı

Bir Nefes Yeter adlı yeni sinema filmi BKM’nin yapımcılığında vizyona girecek. Ünlü oyuncu Seçkin Özdemir ve Tuvana Türkay‘ın başrollerini paylaşacağı Bir Nefes Yeter izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Çok yakında vizyona girecek olan yeni sinema filmi Şubat 2017‘de sinemaseverlerle buluşacak. BKM Film’in yeni filminde Yer Gök Aşk, Kara Para Aşk ve Oyunbozan adlı televizyon dizilerinde rol […]

Bir Nefes Yeter Film Fragmanı
15 Şubat 2017 - 14:36 'de eklendi.

Bir Nefes Yeter adlı yeni sinema filmi BKM’nin yapımcılığında vizyona girecek. Ünlü oyuncu Seçkin Özdemir ve Tuvana Türkay‘ın başrollerini paylaşacağı Bir Nefes Yeter izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Çok yakında vizyona girecek olan yeni sinema filmi Şubat 2017‘de sinemaseverlerle buluşacak.

BKM Film’in yeni filminde Yer Gök Aşk, Kara Para Aşk ve Oyunbozan adlı televizyon dizilerinde rol alan Tuvana Türkay ile Bir Aşk Hikayesi adlı televizyon dizisiyle tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan Seçkin Özdemir başrolleri paylaşacak. Bir Nefes Yeter adlı filmin oyuncu kadrosu ve diğer haberleri ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak.

Bir Nefes Yeter Vizyon Tarihi

Film beyazperde izleyicisiyle Şubat 2017 tarihinde buluşacak.

Bir Nefes Yeter Konusu

Dram yüklü yeni filmin konusu belli olduktan sonra sizlerle paylaşılacak.

Bir Nefes Yeter Fragmanı

Bir Nefes Yeter Oyuncuları

Seçkin Özdemir;

bir-nefes-yeter-seckin-ozdemir

Tuvana Türkay;

bir-nefes-yeter-tuvana-turkay

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER