Dizi Haberleri > Bir Sorun Mu Var Başvuru Formu Sunucusu Başvuru Takip Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Sorun Mu Var Başvuru Formu Sunucusu Başvuru Takip Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Sorun Mu Var Başvuru Formu Sunucusu Başvuru Takip Ne Zaman Yayınlanacak?

BKM yapımcılığında Bir Sorun Mu Var isimli yeni bilgi yarışması çok yakında Show Tv ekranlarında başlıyor. Büyük ödül değeri ise 500.000 TL. Bilgi yarışmasında doğru cevaplara yanıt vermeniz gerekmiyor. 10 yarışmadan kimin cevapları bilemeyeceğini tahmin etmeniz yeterli olacak. Yarışmacının cevaplayacağı tek bir soru sorulurken, bu kez yarışmacının […]

31 Aralık 2016 - 14:32

BKM yapımcılığında Bir Sorun Mu Var isimli yeni bilgi yarışması çok yakında Show Tv ekranlarında başlıyor. Büyük ödül değeri ise 500.000 TL. Bilgi yarışmasında doğru cevaplara yanıt vermeniz gerekmiyor. 10 yarışmadan kimin cevapları bilemeyeceğini tahmin etmeniz yeterli olacak.

Yarışmacının cevaplayacağı tek bir soru sorulurken, bu kez yarışmacının büyük ödülü kazanması için bu soruyu doğru yanıtlaması gerekecek. Bu yarışmada 500.000 TL’lik büyük ödülü kazanma fırsatı sıra sende. Bir Sorun Mu Var sunucusu kim oldu?

Bir Sorun Mu Var Ne Zaman Yayınlanacak;

Bir Sorun Mu Var çok yakında Show Tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Detaylı bilgiler ilerleyen haftalarda sizlerle paylaşılacak.

Bir Sorun Mu Var Başvuru Formu; Bilgi yarışması kayıt işlemleri bir kaç gün içinde açılacak.

YORUM YAP

(1 Yorum var)

  • kasım oral

    bu yarışma katılmak ev almak istiyom çok iyi bir yarışma

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?