Dizi Haberleri > Biz Size Döneriz Film Fragmanı Yayınlandı Hemen İzle

Biz Size Döneriz Film Fragmanı Yayınlandı Hemen İzle

Biz Size Döneriz Film Fragmanı Yayınlandı Hemen İzle

Yepyeni bir film vizyona girmek için oyuncularını kamera karşına geçirdi. Biz Size Döneriz adı altında vizyona girmeyi planlayan filmin çekimleri tamamlandı. Çok keyifli bir çekimlerin yaşandığı filmin hakkında detaylı bilgiler haberin devamındadır. Oyuncu kadrosunda Hande Soral, Bestemsu Özdemir, Fırat Albayram, Tuğçe Kurşunoğlu, Çağlar Ertuğrul ve Tarık Ündüz yer […]

31 Ocak 2017 - 12:04

Yepyeni bir film vizyona girmek için oyuncularını kamera karşına geçirdi. Biz Size Döneriz adı altında vizyona girmeyi planlayan filmin çekimleri tamamlandı. Çok keyifli bir çekimlerin yaşandığı filmin hakkında detaylı bilgiler haberin devamındadır.

Oyuncu kadrosunda Hande Soral, Bestemsu Özdemir, Fırat Albayram, Tuğçe Kurşunoğlu, Çağlar Ertuğrul ve Tarık Ündüz yer alıyor. Ayrıca filmde Fırat Albayram’ın babası, Bestemsu Özdemir ve Tuğçe Kurşunoğlu’nun annesi rol alacaktır.

6 gencin hayat hikayesinin anlatılacağı filmin meraklı bekleyişi sürüyor. Kısa bir süre içinde sinemaseverlerle buluşacak olan filmde gençlerin uyumu çok konuşuluyor. Biz Size Döneriz beyazperde izleyicisiyle buluştuğu ilk günden itibaren ortalığı kasıp kavuracak.

Biz Size Döneriz Vizyon Tarihi

Sinema filmi Biz Size Döneriz 3 Mart 2017 cuma günü beyazperde izleyicisiyle buluşacak.

Biz Size Döneriz Fragmanı


Biz Size Döneriz Konusu;

6 arkadaşın hüzünlerini ve sevinçlerini paylaştığı hayat hikayeleri ele alınacak.

Biz Size Döneriz Oyuncuları;

Hande Soral (Lale);

Bestemsu Özdemir (Defne);

Çağlar Ertuğrul (Akın);

Fırat Albayram (Cahit);

Tarık Ündüz (Yusuf);

Tuğçe Kurşunoğlu (Nur);

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?