Dizi Haberleri > Bodrum Masalı 26. Bölüm Fragmanı Aslı Annesini Bulabilecek midir?

Bodrum Masalı 26. Bölüm Fragmanı Aslı Annesini Bulabilecek midir?

Bodrum Masalı 26. Bölüm Fragmanı Aslı Annesini Bulabilecek midir?

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden hemen sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı 26. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz hemen buradan izleyiciye sunuldu. Merakla beklenen tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. iyi seyirler.. Bora, Yıldız ve çocuklarının hayatlarını daha düzel yaşaması için teklifte bulunur. Ama Yıldız ve […]

26 Şubat 2017 - 03:56

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden hemen sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı 26. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz hemen buradan izleyiciye sunuldu. Merakla beklenen tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. iyi seyirler..

Bora, Yıldız ve çocuklarının hayatlarını daha düzel yaşaması için teklifte bulunur. Ama Yıldız ve çocuklar Bora’ya muhtaç değildir. Öte yandan Bora’nın geçmişte kendisini batıran kişinin olduğunu hazmetmeye çalışır. Hem öfkeli hemde ne yapması gerektiğini bilmiyordur. Bir başına kalan Gözde ve bebeğinin ise hayatını tehlike altındadır. Bu durumdan hiç bir kimsenin haberi dahi yoktur.

Uzay’la beraber Kos’a giden Aslı annesinin izini sürmektedir. Eğer bileklikleri yapanı bulduklarında Aslı’nın annesine ulaşmaları an meselesidir. Bodrum Masalı yeni bölümüyle 5 Mart 2017 Pazar günü saat 21:00’da Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Bodrum Masalı 26. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?