Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Bodrum Masalı 29. Bölüm Fragmanı Evren, Bora’nın sırrını öğreniyor mu?

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden hemen sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı 29. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz hemen buradan izleyiciye sunuldu. Merakla beklenen tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Aslı sonunda Bodrum’a gelen annesi Maya ile tanışmıştır. Ancak tanışmanın mutluluk verici yanından hariç sarsıcı yanı da yüzünü göstermiştir. Öte yandan Yıldız’ın doğum gününde Faryalı […]

Bodrum Masalı 29. Bölüm Fragmanı Evren, Bora’nın sırrını öğreniyor mu?
19 Mart 2017 - 14:14 'de eklendi.

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden hemen sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı 29. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz hemen buradan izleyiciye sunuldu. Merakla beklenen tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Aslı sonunda Bodrum’a gelen annesi Maya ile tanışmıştır. Ancak tanışmanın mutluluk verici yanından hariç sarsıcı yanı da yüzünü göstermiştir. Öte yandan Yıldız’ın doğum gününde Faryalı ve Yıldız onca senenin ardından bu özel günü birlikte geçirecektir. Fakat Faryalı’nın hayatındaki iniş çıkışlar Yıldız’la arasındaki ilişkiye zarar verir. Bora’nın Maya’ya ilgisinin artmasıyla Lal bu duruma tepki gösterir.

Evren ise Lal’ı kendi tarafına çekmeye çalışarak Bora’nın sırrını öğrenmeye çok yaklaşmıştır. Faryalı ile Bora’nın düşmanlığı Maya geldikten sonra ki kat daha çok artarken, ikili kozlarını paylaşmak için harekete geçmiştir. Bodrum Masalı yeni bölümüyle 26 Mart 2017 Pazar günü saat 21:00’da Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Bodrum Masalı 29. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER