Dizi Haberleri > Bodrum Masalı 7. Bölüm Fragmanı 6 Ekim Yeni Bölüm (Perşembe)

Bodrum Masalı 7. Bölüm Fragmanı 6 Ekim Yeni Bölüm (Perşembe)

Bodrum Masalı 7. Bölüm Fragmanı 6 Ekim Yeni Bölüm (Perşembe)

Gençlik dizisi Bodrum Masalı 7. bölüm fragmanı bu akşamki yeni bölümü bitiminde hemen yayınlandı. Başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe‘nin paylaştığı yeni sezon dizisi ilk bölümünden itibaren izleyiciyi kendine hayran bıraktı. Sezonun iddialı dizisi Bodrum Masalı çekildiği Muğla Bodrum’da […]

29 Eylül 2016 - 22:25

Gençlik dizisi Bodrum Masalı 7. bölüm fragmanı bu akşamki yeni bölümü bitiminde hemen yayınlandı. Başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe‘nin paylaştığı yeni sezon dizisi ilk bölümünden itibaren izleyiciyi kendine hayran bıraktı.

Sezonun iddialı dizisi Bodrum Masalı çekildiği Muğla Bodrum’da görkemli sahneleriyle dikkat çekiyor. Her hafta yeni bölümleriyle heyecan yaratan dizide yeni gelişmeler fragmanda aydınlığa kavuşuyor. Bodrum Masalı 6 Ekim 2016 Cuma günü 7. bölümü ile Kanal D ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacaktır.

Kelebek, Ateş, Su ve Aslı’nın plajdaki kafe hayalleri Cenk ve Uzay’ın girişimleri sonrası suya düşmüştür. Fakat vazgeçmeyen gençler ilk olarak Faryalı’dan yardım ister. Şanslarını deneyecek olan gençler buldukları zorlu çözümle sonuna kadar gitmek ister.

Öte yandan harekete geçen Yıldız, oğlu Ateş’ten öğrendiği itirafı ortaya çıkarmak ister. Gözde ise arzu ettiği Evren ile Yıldız’ın aralarının açılması için harekete geçer. Fakat Yıldız’dan gerçekleri saklamak ve Gözde’yi kaybetmeme adına Evren savaş verir.

Bodrum Masalı 7. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?