Dizi Haberleri > Bodrum Masalı Faryalı Otel ve Evi Geri Kurtarabildi mi? 25. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı Faryalı Otel ve Evi Geri Kurtarabildi mi? 25. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı Faryalı Otel ve Evi Geri Kurtarabildi mi? 25. Bölüm Fragmanı

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden hemen sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı 25. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz hemen buradan izleyiciye sunuldu. Merakla beklenen tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. iyi seyirler.. Ateş, Kelebek ve Su’nun sevgili olduğunu öğrendikten sonra kendisine söylemedikleri için tepkilidir. Ancak Aslı’yla […]

17 Şubat 2017 - 19:50

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden hemen sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı 25. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz hemen buradan izleyiciye sunuldu. Merakla beklenen tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. iyi seyirler..

Ateş, Kelebek ve Su’nun sevgili olduğunu öğrendikten sonra kendisine söylemedikleri için tepkilidir. Ancak Aslı’yla konuştuğu sırada onun amacının kendisini faydası olmayan eksik gibi hissettiğini fark eder. Daha sonra ise bu durumu yok etmeye çalışır.

Öte yandan Ateş’le Faryalı otel ve evi geri almak için harekete geçer. İkili bu süreçte Bora ile mücadele verir. Aslı’nın babasını aradığı sırada Uzay’ın bulduğu ipucuya Süha’dan destek verir. Bodrum Masalı yeni bölümüyle 26 Şubat 2017 Pazar günü saat 21:00’da Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Bodrum Masalı 25. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?