Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Bodrum Masalı Ne Zaman Neden Yayınlanmadı? Bitiyor mu? Final mi Yapacak?

TLC’nin uyarladığı dizi, haziran ayında ekranlara adeta bir yıldırım gibi düşmüştü ve herkes tarafından çok sevilmişti. Başrollerinde Hilmi Cem İntepe, Şevval Sam gibi sevilen oyuncuların yer aldığı dizi neden yayımlanmadı? Bitecek mi? Yaz aylarında çekimleri devam eden dizi maalesef istediği ilgiyi bulamadı. Bunun sebepleri ise pek çok olabilir. Hem bir türlü doğru günde yayınlanamadı hem […]

Bodrum Masalı Ne Zaman Neden Yayınlanmadı? Bitiyor mu? Final mi Yapacak?
26 Mart 2016 - 13:40 'de eklendi.

TLC’nin uyarladığı dizi, haziran ayında ekranlara adeta bir yıldırım gibi düşmüştü ve herkes tarafından çok sevilmişti. Başrollerinde Hilmi Cem İntepe, Şevval Sam gibi sevilen oyuncuların yer aldığı dizi neden yayımlanmadı? Bitecek mi?

Yaz aylarında çekimleri devam eden dizi maalesef istediği ilgiyi bulamadı. Bunun sebepleri ise pek çok olabilir. Hem bir türlü doğru günde yayınlanamadı hem de süreli aksilikler yaşadı. Bu yüzden ekranlara veda etmeye karar veren dizi, özellikle hayranlarını derinden etkiledi. Sıcak yaz aylarında bize Bodrum’un bütün güzelliklerini gösteren ve yaşadığı aşk ile dillere destan olan oyuncular seyirciyi üzecek. Öğrencilik hayatını, bomba olayları anlatan dizi özellikle gençler arasında sevilerek takip edilmişti. Artık ekranlarda olmayacak dizinin oyuncularını bir an önce yeni projelerde görmeyi arzu ediyoruz. Umarız ki ekranlardan çok fazla uzak kalmazlar ve hayranlarını üzmezler. Uzun zamandır gençlik dizilerine yer verilmezken, gençler böyle bir dizinin ekranlara gelmesine oldukça sevinmişti ama maalesef sevinçleri kısa sürdü.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER