reklam
18 Aralık 2016

Bodrum Masalı Oyuncuları Kadrosu Konusu Haberleri

Bodrum Masalı Oyuncuları Kadrosu Konusu Haberleri

TMC’nin yeni dizisi Bodrum Masalı Kanal D ekranlarında her hafta pazar günleri yayınlanmaya devam ediyor. Bodrum Masalı dizisinin oyuncu kadrosu, konusu, nerede çekildiği ve reyting haberleri gibi soruların cevapları haberimizin devamında bulunmaktadır.

Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz, Hilmicem İntepe ve Toprak Sağlam’ın yer aldığı yeni dizi Bodrum Lisesinde çekilmektedir.

Zengin bir ailenin çocuğu iken bir anda her şeylerini kaybeden lise çağındaki gençlerin hayat hikayeleri anlatılıyor. Dizinin daha önce Hayat Bilgisi, Arka Sıradakiler gibi gençlik dizisi olacağı ve Lise yıllarında oyuncularımızın başından geçen olayların anlatılacağı eğlenceli bir dizi izleyeceğiz.

Bodrum masalı dizisi 18 ağustos perşembe akşamı 1. bölümü ile ekranlara geldi. Şimdi diziyi severek izleyenlerin en çok merak ettikleri konulardan birisi de dizinin ilk bölümünün ne kadar izlendiği sorusudur. İlk bölümlerin reyting oranları dizinin devamının gelebilmesi için oldukça önemli. Yarın gün içerisinde dizinin reyting oranlarının bilgisini paylaşacağız. Konuyu takip edebilmek için Bodrum masalı reyting sonuçları konusunu takipte kalın. Reyting sonuçları sayfası her hafta yeni bölüm yayınlandıktan sonraki gün güncellenmektedir.

Bodrum Masalı Konusu

Hırslı ve varlıklı olan Evren Ergüven bir çok otelin sahibidir. İstanbul’da karısı ve çocuklarıyla görkemli bir hayat içinde yaşarken ikinci bir kadınla otellerin büyük kısmı olduğu Bodrum’da gizli bir yaşam sürdürmektedir. Son derece lüks yaşamını yanlış kararlarıyla iflasın eşiğine getiren Evren’in malından mülkünden tek bir şeyleri bile kalmaz.

Geriye kalan tek şey karısı Yıldız’ın baba mirasıdır. Ondan da geriye kalan küçük bir ev ile eski bir otelin yarı hissesidir. Aile İstanbul’dan sonra başladıkları yere Bodrum’a geri dönerler. Lüks yaşamdan sonra Bodrum’da ki hayata alışmak zorunda kalacaklardır. Fakat otelin diğer yarısı Faryalı’ya aittir. Faryalı ise Yıldız’ın yıllar önceki eski sevgilisidir. Evrenin iddialarına kalırsa yıllardır Yıldız onu hiç unutamamıştır. Yıldız ise bunu nasıl düşünebildiğinden yana karısı olduğunu ima etmektedir. Evrenin sevgilisi Bodrum’da ki evlerinin tam karşısına taşınsa da Yıldız’ın sevgili olduklarından haberi yoktur. Çocuklar ise o güzelim hayatlarından sonra Bodrum’da sıradan bir okulda okuyup hayatın ve ailelerinin gerçek yüzlerini öğreneceklerdir.

Bodrum Masalı Nerede Çekiliyor?

İstanbul’da başlayan çekimler Muğla, Bodrum’da sezon boyunca sürecektir.

Bodrum Masalı Oyuncu Kadrosu;

Alperen Duymaz (Ateş) Kimdir?

Alperen Duymaz Kimdir

İlk rol aldığı Star Tv’de ekranlara gelen Tatlı Küçük yalancılar dizisinde tanınan Duymaz, Son olarak Acı Aşk dizisinde Ali karakterini oynamış ve dizinin tutmaması sonucu 13. bölümde final yapmasının ardından Son olarak Kanal D’de ekranlara gelmesi beklenen Bodrum Lisesi dizisinde Ateş karakterine can verecek.
Dizide Ateş, iyi bir yüzücüdür. Babasının işlerinin kötü gitmesinin ardından Kolejde okurken devlet lisesine gitmek zorunda kalır. Ancak Yüzme antrenmanları için tekrar eski okuluna gitmek zorunda olan Ateş’i kolejli arkadaşlar küçümser ve farklı olaylar gelişmeye başlar.

Hilmi Cem İntepe (Kelebek) Kimdir?

Hilmi Cem İntepe kimdir?

19 Mayıs 1992 Muğla Yenice doğumlu olan Hilmi Cem İntepe 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik’te yaşamıştır. 15 yaşında kendi kendine dans etmeye başlayan Hilmi Cem hiçbir yardım almadan her şeyi kendi başına öğrenmiş genç bir yetenekti. 17 yaşında latin danslarına yazılan Hilmi Cem İntepe birçok kez salsada Türkiye Gençler Şampiyonu olmuştur. Üniversitedeki 2. yılında Muğla’dan yakın arkadaşları ile birlikte bir dans okulu açan Hilmi Cem İntepe şu anda faal olarak açtığı bu okulda dans eğitmenliğine devam etmektedir. Hilmi Cem İntepe, bir sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmasına da katılmış, yarışma da 1. turda 3 evet aldı bir üst tura çıktı, 2. tur da %79 oy aldı yarı finale çıktı ve yarı finalde ise %72 oy aldı ama elendi. Daha sonra Survivor ekibinde yer alan Hilmi Cem son olarak da oyuncu oluyor. Dizide Kelebek karakterini canlandıracak olan Hilmi Cem bir kelebek gibi uçup her işin üstesinden gelecek ve Su’yun aşkını kazanmaktan başka geleceğe dair hiç bir hayali olmamaktadır.

Dilan Çiçek Deniz (Su) Kimdir?

Dilan Çiçek Deniz kimdir

1995 İstanbul doğumlu olan Türkiye 2. güzeli daha önce Tatlı Küçük yalancılar, Güneşin kızları gibi kaliteli dizilerde rol almıştır. Başarılı oyunculuğu ile de daha bir çok dizi ve filmde kendisini izleyeceğiz. Dizideki canlandıracağı Su karakteriyle kalbi sadece Cenk için atacak olan güzel oyuncu eğlenceli ve hayat dolu tavrıyla erkekleri peşine takacak. Su, Bodrum’a ilk geldiği andan itibaren Kelebek’in gönlüne düşecek ve merakla onun ilgisine ne tür karşılık vereceğini göreceğiz.

Murat Aygen (Evren) Kimdir?

bodrum-masali-evren

Ateş’in babası karakterini canlandıracak.

Diyarbakır doğumlu Aygen 29 Ekim 1971 tarihinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Tiyatro Oyunculuğu bölümünden mezun oldu. Paramparça Aşklar dizisi ile oyunculuk kariyerine başladıktan sonra bir çok dizi ve filmde rol aldı. Başarılı oyuncu Medcezir dizisinde Faruk karakteriyle tanınan yüz oldu.

Kendi gücüne güvenen Evren kendi oyununu kurma peşinde. Faryalı’dan önce kuralları koyan kişi olma yolunda ilerliyor.

Şevval Sam (Yıldız) Kimdir?

bodrum-masali-yildiz

Ateş’in annesi karakterini canlandıracak.

İstanbul doğumlu Şam 11 Kasım 1973 yılında dünyaya gelmiştir. Ünlü şarkıcı Leman Sam’ın izinden giderek şarkıcı olan Şevval Sam daha sonra kariyerinde oyunculuğa da yer verdi. Bir çok dizi ve filmde oynayan başarılı oyuncu Süper Baba dizisiyle kariyerine başladı. Gülbeyaz dizisi ile çıkış yakaladı ve oyunculuk kariyeri hızla ilerledi.

En zoru her şeyi kaybedip geriye dönmek mi yoksa unutmak istediğin Faryalı’yı geri döndüğünde görecek olmak mı? Sevgisinden yanılan Yıldız çocuklarıyla kalbinin kırıklarını sarmıştır. Kızı Peri, Oğlu ise Dağ. Tek istediği çocuklarının mutlu olması.

Timuçin Esen (Faryalı) Kimdir?

bodrum-masali-faryali

Adana doğumlu Esen 14 Ağustos 1973 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü okumaya başladıktan sonra okulun devamını İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde bitirdi. İlk olarak Gurbet Kadını dizisinde Hakkı Ağa rolüyle oyunculuk kariyerine başladı. Daha sonra Hırsız Polis dizisinde tanınmış yüz oldu. Ayrıca kariyerinde müzisyenlikte yapan Esen 2011 yılında ilk albümünü çıkardı.

Bodrum Yıldız’lı iken ona dedim ki; Seviyorsan ayrılmazsın eğer ayrılıyorsan sevmiyorsun. 20 yıl kalbi atmayan Faryalı yine çıka gelen Yıldız’ı tekrardan göreceğini sanmıyordu. Koynunda can düşmanı ve pırıl pırıl iki çocukla. Tek kardeşini büyütmüş Faryalı meğerse Yıldız’ı gördüğünde onu unuttuğunu sanmıştı.

Toprak Sağlam (Gözde) Kimdir?

toprak-saglam-kimdir

2 Ekim 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı’nı birincilikle bitiren Sağlam dizi hayatına Hicran Yarası ile başlangıç yaptı. Daha sonra Böyle Bitmesin ve Osmanlı Tokadı dizilerinde ün kazandı.

Serhan Onat (Uzay) Kimdir?

bodrum-masali-serhan-onat-kimdir

İzmit doğumlu Onat 10 Ekim 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı oyunculuk bölümünde eğitim hayatını sürdürmektedir. Oyunculuk kariyerine Muhteşem Yüzyıl dizisiyle başlangıç yapan genç oyuncu Şehzade Murad’ın gençliğini canlandırmıştı.

Bora Cengiz (Cenk) Kimdir?

bodrum-masali-bora-cengiz

İstanbul doğumlu Cengiz 9 Aralık 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına Kadir Has Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde devam etmektedir. Reklam filmleriyle başlayan kariyerinde bir çok dizide rol aldı. Oynadığı diziler arasında Peri Masalı, Kavak Yelleri, Türkan ve Bebek İşi yer almaktadır.

Ezgi Şenler (Aslı) Kimdir?

bodrum-masali-ezgi-senler

Ankara doğumlu Şenler 28 Ocak 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü mezunu olan Şenler tiyatro oyunlarıyla oyunculuğa adım atmıştır. Başarılı oyuncu ilk kez Bodrum Masalı dizisinde yer alacaktır.

Serel Yereli (Alara) Kimdir?

bodrum-masali-alara-kimdir

İzmir doğumlu Yereli 19 nisan 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde sürdürmektedir. 2012 yılında O Ses Türkiye yarışmasında başarı elde edememiş fakat güzelliği ile ön plana çıkmıştır. Oyunculuk kariyerine Bodrum Masalı ile adım atacaktır.

Zehra Yılmaz (Rana) Kimdir?

bodrum-masali-rana-kimdir

İstanbul doğumlu Yılmaz 25 Haziran 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra 2011 yılında Bugün Ne Giysem yarışmasında yer aldı. Yılmaz daha sonra Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerinin ilk adımlarını Bodrum Masalı dizisiyle atacaktır.

Kaan Çakır (Cahit) Kimdir?

kaan-çakırın-bodrum-masali

Ebru Unurtan (Ceyda) Kimdir?

bodrummasali-ceyda-kimdir

Yener Gürsoy (Gönenç) Kimdir?

bodrum-masali-gonenc-kimdir

Nazlı Kar (Şule) Kimdir?

bodrum-masalı-şule-kimdir

Tülin Yazkan (İpek) Kimdir?

bodrum--masali-ipek-kimdir-

Tugay Bahşi (Mert) Kimdir?

bodrum-masali-dizisi-mert-kimdir

Cemalettin Çekmece (Asım) Kimdir?

cemalettin-cekmece-kimdir

Basri Albayrak (Süha) Kimdir?

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Bodrum Masalı Oyuncuları Kadrosu Konusu Haberleri” için 4 Yorum

 1. hilmicem. .. : diyor ki:

  Seni çok seviyorum hilmicem aşkım her şeyim bitanem

 2. SAVAŞ : diyor ki:

  ya isim değişmiş aslında bodrum lisesiydi şimdi bodrum masalı olmuş ama şimdi merakla bekliyorum ya hilmi cem çok yakışıklı ve tatlı

 3. SELÇUK : diyor ki:

  ya ben merak ediyorum ne zaman başlıyor kanald de gelecek değil mi

 4. selim : diyor ki:

  hadi bakalım daha değişik bir şeyler bekliyoruz … umarız 4 kişiyle dönmez dizi