Dizi Haberleri > ”Börü” Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

”Börü” Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

”Börü” Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan ve cast çalışmalarının devam ettiği ”Börü” dizisinin oyuncu kadrosu netlik kazandı! ”Dağ” filminin yazarı ve yönetmenliğini üstlenen Alper Çağlar’ın yeni projesi olan ”Börü” dizisinin geçtiğimiz haftalarda sete çıktığı haberini almıştık. Masa üstü çalışmalarının devam ettiği dizi setinin senaristliğini ve yönetmenliğini […]

03 Temmuz 2017 - 14:56

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan ve cast çalışmalarının devam ettiği ”Börü” dizisinin oyuncu kadrosu netlik kazandı!

”Dağ” filminin yazarı ve yönetmenliğini üstlenen Alper Çağlar’ın yeni projesi olan ”Börü” dizisinin geçtiğimiz haftalarda sete çıktığı haberini almıştık. Masa üstü çalışmalarının devam ettiği dizi setinin senaristliğini ve yönetmenliğini Alper Çağlar yaparken, yeni dizinin oyuncu kadrosu da belli oldu. ”Börü” dizisinin oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu, Mesut Akusta, Ahu Türkpençe, Murat Arkın, Can Nergis, Fırat Doğruluoğlu ve Emir Benderlioğlu gibi isimler yer alıyor.

Türkiye’de ilk defa yapım ve tasarım özellikleri ile denenmiş olan ”Amerikan Stüdyo Modeli” bu proje ile birlikte 6 bölüm şeklinde ekranlara yansıyacak.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?