Dizi Haberleri > Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017

Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun‘un başrollerini paylaştığı yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek‘in yeni fragmanı çıktı. Ay Yapım imzalı yeni diziden iddialı bir fragman yayınlandı. Merakla beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Ali, Rauf’un tezgahladığı oyundan dolayı gemiyi […]

11 Ocak 2017 - 20:35

Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun‘un başrollerini paylaştığı yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek‘in yeni fragmanı çıktı. Ay Yapım imzalı yeni diziden iddialı bir fragman yayınlandı. Merakla beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Ali, Rauf’un tezgahladığı oyundan dolayı gemiyi kaçırmıştır. Gemiye binemeyen Ali, tekrardan belge çıkarmak için İstanbul’da bir başına kalmıştır. Ali ilk olarak kalacak yer ayarlamak için Şahin’in yanına gider. Şahin ise Ali’nin oğlu olduğunu öğrenmiş olmasıyla hayatı değişir.

Mirkelamoğlu evinde kriz iyice büyürken, haberlere düşen görüntüler düğünün iptal olmasına neden olmuştur.  Diğer yandan Ali, Derin’e gidemediğini müjdelemek için gittiği adreste Derin’in orada kalmadığını öğrenir. Derin ise ailesine bir söz vermiş olmasına rağmen Ali’nin gitmediğini öğrenmesiyle ailesinden önce Ali’ye ulaşması gerekir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?