Dizi Haberleri > Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. Bölüm Fragmanı izle | 25 Ocak 2017

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. Bölüm Fragmanı izle | 25 Ocak 2017

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. Bölüm Fragmanı izle | 25 Ocak 2017

Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun‘un başrollerini paylaştığı yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek‘in yeni fragmanı çıktı. Ay Yapım imzalı yeni diziden iddialı bir fragman yayınlandı. Merakla beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Derin, beklenmedik zamanda babasını karşısında bulmasıyla […]

18 Ocak 2017 - 14:58

Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun‘un başrollerini paylaştığı yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek‘in yeni fragmanı çıktı. Ay Yapım imzalı yeni diziden iddialı bir fragman yayınlandı. Merakla beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Derin, beklenmedik zamanda babasını karşısında bulmasıyla şok olur. Ali’nin desteği Derin’i eve geri dönmesini sağlar. Ama ani gidişin ikisi adına nasıl sonuçlanacağından habersizdirler. Diğer yandan Tekin‘in Şampiyon‘la tekrar karşılaşması anılarını tazeler. Tekin Mirkelamoğlu‘nun geçmişiyle hesaplaşması Ali’nin sırrını da aydınlatır. Ali, Derin‘i bir daha asla kaybetmeye niyetli değildir.

Bu defa Aslı ile güçlerini birleştirin Ali, Derin‘i tutsak olduğu evden kurtarmak ister. Ama Yiğit’in tezgahladığı oyundan habersizdir. Şahin ve Ali’den kızını uzaklaştırmak isteyen Tekin elinden ne geliyorsa yapmaktadır. Farklı hayatlara tutunmakta olan Derin ve Ali‘nin çözüm yolu ise ummadıkları yerden gelir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?