Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek Ali Kimdir? Ali Smith Kim? Gerçek Adı?

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin uzun aradan sonra Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı yeni diziyle ekranlara dönüyor. Yakışıklı oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’la başrolleri paylaşacağı Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı yeni dizide Ali Smith karakterine hayat verecek. İddialı bir diziyle ekranlara gelecek olan yakışıklı oyuncu dizide küçük yaşta annesini kaybetmiş gözünü intikam bürümüş dövüşçü rolündedir. Kerem Bürsin, 4 […]

Bu Şehir Arkandan Gelecek Ali Kimdir? Ali Smith Kim? Gerçek Adı?
04 Ocak 2017 - 12:55 'de eklendi.

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin uzun aradan sonra Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı yeni diziyle ekranlara dönüyor. Yakışıklı oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’la başrolleri paylaşacağı Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı yeni dizide Ali Smith karakterine hayat verecek. İddialı bir diziyle ekranlara gelecek olan yakışıklı oyuncu dizide küçük yaşta annesini kaybetmiş gözünü intikam bürümüş dövüşçü rolündedir.

Kerem Bürsin, 4 Haziran 1987 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yurtdışında yaşayıp büyüyen ünlü oyuncu Emerson kolejinde oyunculuk eğitimi aldı. Okulu bitir bitmez Amerika’da oyunculuk yapmaya başladı. Daha sonra Türkiye’ye yolu düşen yakışıklı oyuncu kariyerine burada devam etme kararı aldı. İlk olarak Güneşi Beklerken dizisiyle başlangıç yapan Bürsin daha sonra Unutursam Fısılda adlı filmde rol aldı. Son olarak Şeref Meselesi isimli dizide rol almış ve Yiğit Kılıç karakterine hayat vermiştir.

bu-sehir-arkadan-gelecek-ali-kimdir

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER