Dizi Haberleri > Bu Şehir Arkandan Gelecek Ali Şampiyon olacak mıdır? 9. Bölüm Fragmanı

Bu Şehir Arkandan Gelecek Ali Şampiyon olacak mıdır? 9. Bölüm Fragmanı

Bu Şehir Arkandan Gelecek Ali Şampiyon olacak mıdır? 9. Bölüm Fragmanı

Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun‘un başrollerini paylaştığı yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek‘in yeni fragmanı çıktı. Ay Yapım imzalı yeni dizinin nefes kesen bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra iddialı bir fragman yayınlandı. Merakla beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İyi […]

22 Şubat 2017 - 12:21

Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun‘un başrollerini paylaştığı yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek‘in yeni fragmanı çıktı. Ay Yapım imzalı yeni dizinin nefes kesen bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra iddialı bir fragman yayınlandı. Merakla beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Derin ve Ali mafyadan kurtulmasına rağmen büyük bir yol ayrımı içindedir. Derin, Ali yada babası arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır. Öte yandan salonda boks turnuvası düzenlenecektir. Büyük ödülü kendisinin kazanması gerektiğini düşünen Ali, borçlardan kurtulmayı ümit eder. Ama Şahin, Ali’nin yetersiz olduğunu düşünür. Ali ise ne kadar iyi olduğunu ispat etmenin peşindedir.

Ali ve Şahin’in girmiş olduğu iddia, gizli bir hayranından gül alan Nesrin’i de yakından ilgilendirir. Aslı ise Ali’nin hayatında daha çok bulunmak istediğini gösterirken Derin bu duruma huzursuz olur. Derin hiç beklemediği anda gerçekle yüzleşmek zorunda kaldığı sırada maçın yapıldığı salona gitmeye karar verir. Ancak salonda karşılaştığı sürprizle neye uğradığını şaşıran Derin’in yeni kararlar alması gerekecektir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?