Dizi Haberleri > Bu Şehir Arkandan Gelecek Belgin Kimdir? Gerçek Adı?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Belgin Kimdir? Gerçek Adı?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Belgin Kimdir? Gerçek Adı?

Emret Komutanım’ın Yüzbaşısı, Bu Şehir Arkandan Gelecek kadrosuna dahil oldu. Başarılı oyuncu Seda Akman, Belgin karakteriyle Bu Şehir Arkandan Gelecek’te rol alacak. Belgin dizide armatör Tekin Mirkelamoğlu’nun eşi, Derin’in ise annesidir. Türk oyuncu 13 Ocak 1978 yılında Kütahya’da doğdu. İstanbul’da Moda Tasarımı bölümünde üniversite eğitimini […]

04 Ocak 2017 - 21:03

Emret Komutanım’ın Yüzbaşısı, Bu Şehir Arkandan Gelecek kadrosuna dahil oldu. Başarılı oyuncu Seda Akman, Belgin karakteriyle Bu Şehir Arkandan Gelecek’te rol alacak. Belgin dizide armatör Tekin Mirkelamoğlu’nun eşi, Derin’in ise annesidir.

Türk oyuncu 13 Ocak 1978 yılında Kütahya’da doğdu. İstanbul’da Moda Tasarımı bölümünde üniversite eğitimini aldı. Kariyerine Uğurkan Erez’le modellik yaparak başladı. Daha sonra kariyerine sunuculukla devam etti. Bununla da yetinmeyip oyunculuğa yöneldi. Emret Komutanım adlı televizyon dizisiyle ekranlarda tanındı. Ardından rol aldığı Annem, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Böyle Bitmesin ve Eve Düşen Yıldırım adlı önemli dizilerde ki performansıyla göz doldurdu.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?