Dizi Haberleri > Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin Kimdir? Gerçek Adı? Boyu? Yaşı?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin Kimdir? Gerçek Adı? Boyu? Yaşı?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin Kimdir? Gerçek Adı? Boyu? Yaşı?

Ay Yapım imzalı Bu Şehir Arkandan Gelecek kadın başrol oyuncusu Leyla Lydia Tuğutlu oldu. Son olarak Tatlı İntikam adlı dizide rol alan güzel oyuncu dizinin final yapmasının ardından Bu Şehir Arkandan Gelecek ile anlaşmaya vardı. Kerem Bürsin’in partneri Leyla Lydia Tuğutlu, Bu Şehir Arkandan Gelecek’de Derin karakterini […]

04 Ocak 2017 - 12:45

Ay Yapım imzalı Bu Şehir Arkandan Gelecek kadın başrol oyuncusu Leyla Lydia Tuğutlu oldu. Son olarak Tatlı İntikam adlı dizide rol alan güzel oyuncu dizinin final yapmasının ardından Bu Şehir Arkandan Gelecek ile anlaşmaya vardı. Kerem Bürsin’in partneri Leyla Lydia Tuğutlu, Bu Şehir Arkandan Gelecek’de Derin karakterini canlandıracak.4

Berlin’de doğmuştur. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızıdır. İlkokula Türkiye’de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başlamıştır. Konservatuara da yarı zamanlı olarak devam etmiştir. 5 yıl müzik ve keman dersleri almıştır.

Bu süre içerisinde de bir model ajansında çalışmaya devam etmiştir. Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe ilk adımını atmıştır. Halen İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı bölümünü okumaya devam etmektedir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Es-Es Dizisi’nde İrem karakterini canlandırarak oyunculuğa başlamıştır. Atv’de yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kardeşi rolündeki Songül karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde İz karakteri ile hayran kitlesini iyice arttırmış, Delibal filminde başrolü oynamıştır. Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışmasında Leyla Lydia Tuğutlu birinci olmuştur. Şuanda da Kanal D ekranlarında yeni başlayacak olan Tatlı İntikam dizisinde başrol oynamaya hazırlanmaktadır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?