Dizi Haberleri > Bu Şehir Arkandan Gelecek Nerede Çekiliyor? Seti Nerede? Nerede Çekildi?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Nerede Çekiliyor? Seti Nerede? Nerede Çekildi?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Nerede Çekiliyor? Seti Nerede? Nerede Çekildi?

2016-2017 yeni sezonuna iddialı dizilerle giriş yapacak olan Ay Yapım yeni dizilerinin son şekillerini veriyor. Yeni sezonda Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un başrollerini paylaşacağı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi yeni sezonun en iddialı dizileri arasında aday gösterildi. Ünlü oyuncuların başrolünü paylaşacağı dizi de çekimler başladı. Dizinin […]

04 Ocak 2017 - 19:00

2016-2017 yeni sezonuna iddialı dizilerle giriş yapacak olan Ay Yapım yeni dizilerinin son şekillerini veriyor. Yeni sezonda Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un başrollerini paylaşacağı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi yeni sezonun en iddialı dizileri arasında aday gösterildi.

Ünlü oyuncuların başrolünü paylaşacağı dizi de çekimler başladı. Dizinin bir kaç bölümü senaryo gereği yük gemisinde geçeceğinden dolayı ilk etap ağırlıklı olarak yük gemisinde çekildi. Arel 1 adlı yük gemisinde çekimler başlarken yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek çekimleri İstiklal Caddesi‘nde devam edecek. Çekimlerin İstanbul’da olacağı netleşirken diğer alternatifler değerlendirme aşamasında yerini koruyor. Sezon boyunca İstanbul ağırlıklı çekimleri sürecek dizi belli başlı sahnelerini yurt dışında çekeceği ön görüldü. Detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?