reklam

Bu Şehir Arkandan Gelecek Oyuncuları Konusu Karakterleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek Oyuncuları Konusu Karakterleri

Ay Yapım‘ın yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek ilk bölümüyle bu akşam Atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Merakla beklenen yeni dizide başrolleri Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun paylaşıyor. Yeni dizinin KonusuOyuncu Kadrosu ve Karakterleri haberin devamındadır. Bu Şehir Arkandan Gelecek Nerede Çekiliyor? Öğrenmek İçin Tıklayın.

Yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek sezon boyunca ATV ekranlarında yayınlanacak. Gürkan Uygun ile Kerem Bursin dizide baba oğlu canlandıracak. Senaryosu tamamlanan dizide Kerem Bürsin’in partneri ise güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu olacak. Bu Şehir Arkandan Gelecek izleyici ile 4 Ocak 2017 Çarşamba günü Atv ekranlarında buluşacak. Detaylı bilgiyi haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Konusu;

Dizide 24 yaşında olan Kerem Bursin, beş dil bilen ve gemicilik eğitimi almış, profesyonel olarak dövüşen Şili Vatandaşı Ali Smith’i canlandıracak. Ali, kendisini büyüten, annesi yerine koyduğu geminin aşçısı Rauf’un isteği üzerine para karşılığı dövüşmeye başlamıştır. Ali ayrıca çalıştığı yük gemisindeki malları zamanında İstanbul’a getirebilmek adına çalışmaktadır. Gemide ki yüklerin sahibi ise ünlü holding sahibi Metin Mirkelamoğlu’dur.

Annesi Emine, Ali daha 4 yaşındayken babası zannettiği Metin Bey tarafından kurşunlanarak öldürülmüştür. Annesi oğlunu bir kayığa sakladığı için oğlu kurtulmuştur. Ali, annesi öldürülürken görmüş ve o anı hafızasından bir türlü silememiştir. Annesinden geriye kalan fotoğrafa bakarak aradan tam 20 yıl geçse de 20 yıl sonra annesinin öldüğü şehre geri dönmektedir. Fakat Mirkelamoğlu Holding’e yükü teslim edecekleri sürede gemiden hiç ayrılmak istemez. Küskün olduğu şehre annesinin öldüğü limana gideceğini düşünerek adım atmak istemez. Ali’yle planları olan geminin aşçısı Rauf onu yıllardır büyütmüş ve korumuştur. Korktuğu başına gelen Ali tamda İstanbul’un göbeğine düşer ve gelişen olaylarda ilk önce hayatının kadını ile tanışır.

Daha sonra haberi dahi olmadan olimpiyat şampiyonu olan gerçek babası Şahin’le tanışır. Ali annesinin ölümünde azmettirici olan Metin Mirkelamoğlu’nun da tam yakınındadır. Yükün sahibi Metin Mirkelamoğlu’nun kızı Derin olayların fitilini ateşleyendir. Babasının genç ortağı ile evlenme hazırlığında olan Derin bu evliliği istememektedir. Fakat davetliler, organizasyon, gelinlik her şey hazırlanmıştır. Aile zoruyla işletme okuyan Derin aslında çok iyi bir dansçı ve önemli bir dans müsabakası için hazırlanmaktadır. Babasının inadına katıldığı müsabakadan adının çıkarıldığını öğrenince soluğu limanda alacaktır. Geminin limana ulaştığı gün geldiğinde Ali’nin mürettebatı arasında yer aldığı gemiyi Metin Mirkelamoğlu karşılar.

Bu sırada Derin adını listeden çıkaranın babası olduğunu öğrenmiş ve limana gelmiştir. Babası ile sert bir kavgaya tutuşan Derin bütün haklarından vazgeçmiş ve babasına meydan okumuştur. Limandan ayrılmak üzereyken dans ayakkabılarını Ali’nin önünde düşürünce tutkulu bir aşk ortaya çıkaracaktır. Ali için dönüşü olmayacak bir hayat tamda bu sırada başlayacaktır.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Fragmanı

Bu Şehir Arkandan Gelecek Oyuncuları;

Kerem Bürsin (Ali Smith);

Yakışık oyuncu manken 4 Haziran 1987 İstanbul doğumludur. Küçük yaşlarda babasının işlerinden dolayı yurt dışında bulundu. Amerika’da yaşadığı yıllarda Rock grubunda yer aldı. Daha sonra üniversite için gittiği Emerson kolejinde oyunculuk eğitimi aldı. Okulu bittikten sonra yine Amerika’da oyunculuk yapmaya başladı. Bir gün yolu doğduğu şehre düştü ve o andan itibaren Türkiye kariyeri başladı. Türkiye’de ki oyunculuk kariyerine Güneşi Beklerken dizisiyle başlangıç yapan yakışıklı oyuncu daha sonra Unutursam Fısılda adlı filmde rol aldı. Başarılı oyuncu en son Şeref Meselesi isimli dizide Yiğit Kılıç karakterini canlandırmıştır.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Ali Smith Kimdir?

Gürkan Uygun (Şahin Vargı);

Kocaeli doğumlu Uygun 27 Mayıs 1974 senesinde dünyaya gelmiştir. Henüz lise yıllarında amatör tiyatro ile tanışan ünlü oyuncu Kurtlar Vadisi dizisinde Memati karakteriyle fenomen oldu. Kariyerinde bir çok dizi ve filmde rol alan usta oyuncu Kaçak ve Kehribar dizilerinde başrol oynadı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Şahin Vargı Kimdir?

Leyla Lydia Tuğutlu (Derin);

29 Ekim 1989 Almanya Berlin doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Babası Türk, annesi Almandır. İlk okul yıllarında piyano dersleri aldı. Ardından Konservatuarda uzun süre piyano ve keman eğitimi aldı. Ayrıca bir model ajansında bir süre modellik yaptı. Eğitimine İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde devam etmektedir. Sene 2009’da Es Es adlı diziyle oyunculuğa adım attı. Daha sonra Karadayı, Kiralık Aşk ve Tatlı İntikam dizileriyle adını duyurdu.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin Kimdir?

Seda Akman (Belgin);

13 Ocak 1978 Kütahya doğumlu Türk oyuncu ve aynı zamanda modeldir. Üniversite eğitimini İstanbul’da Moda Tasarımı Bölümünde tamamladı. Kariyeri boyunca bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol aldı. Ayrıca sunuculukta yapan güzel oyuncu Behzat Ç.’de rol aldığı zamanda televizyon dünyasında tanındı. Daha sonra rol aldığı Böyle Bitmesin, Eve Düşen Yıldırım ve Sen Benimsin isimli dizilerde ününe ün kattı.

Burak Tamdoğan (Tekin Mirkelamoğlu);

Türk dizi, tiyatro ve sinema oyuncusu 1 Ocak 1971 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. 2000 senesinde Bizim Evin Halleri dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Daha sonra Avrupa Yakası, Kara Yılan, Parmaklıklar Ardında, Kollama, Küçük Kadınlar, Geniş Aile, Hanımın Çiftliği, Yamak Ahmet, Kara Para Aşk, Analar ve Anneler adlı önemli yapıtlarda roller aldı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Metin Mirkelamoğlu Kimdir?

Nilperi Şahinkaya (Aslı);

23 Şubat 1988 Senegal doğumlu Türk dizi ve sinema doğumludur. Eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2009 senesinde televizyon dünyasıyla tanışan güzel oyuncu 4 sezon Hande karakteriyle Deniz Yıldızı adlı dizide rol aldı. Genç oyuncu daha sonra Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Kiraz Mevsimi gibi önemli yapımlar yer aldı. Son olarak ise yaz sezonunda erken final yapan N’olur Ayrılalım dizisinde rol almıştı.

bu-sehir-arkandan-gelecek-nilperi-sahinkaya-kimdir

Osman Alkaş (Rauf);

Türk sinema ve dizi oyuncusu 3 Kasım 1955 senesinde Lefkoşa Kıbrıs’da doğdu. Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Bilim Dalı bölümü mezunudur. Kariyerine yeşilçamın son dönemlerinde başladı. İlk oyunculuğu Züğürt Ağa filminde Abuzer karakterine hayat vermek oldu. Daha sonra Öyle bir Geçer Zaman ki, Eski Hikaye ve Bedel dizilerinde rol aldı. Usta oyuncu ayrıca bir çok filmde de roller almıştır.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Rauf Kimdir?

Ali Yörenç (Yiğit);

1 Ocak 1987 doğumlu Türk oyuncu ünlü senaryo yazarı Ece Yörenç’in oğludur. Eğitiminde Yeditepe Üniversite Görsel İletişim Tasarımı bölümünde devam etmektedir. Ece Yörenç’in kaleme aldığı Kuzey Güney ve son olarak Kara Para Aşk adlı televizyon dizilerinde rol aldı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Yiğit Kimdir?

Berrak Kuş (Süreyya);

Türk oyuncu 1 Ocak 1972 Ankara doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar bölümü mezunlarındandır. Daha çok sinema dünyasında yer alan başarılı oyuncu Şefkat Tepe adlı televizyon dizisiyle ekranlarda tanındı. Ardından rol aldığı Gamsız Hayat ve Kış Güneşi gibi dizilerde ün kazandı.

Defne Kayalar;

7 Mayıs 1975 İzmir doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. 1996 senesinde Bilkent Üniversitesi Grafik bölümünü bitirdi. Oyunculuk kariyerine 2010 senesinde başlayan deneyimli oyuncu ilk kez Keskin Bıçak adlı dizide rol aldı. Daha sonra Eve Düşen Yıldırım, 20 Dakika ve Medcezir gibi önemli televizyon yapıtlarında yer aldı.

bu-sehir-arkandan-gelecek-defne-kayalar-kimdir

Bengü Ergin Balta;

Hakan Çimenser;

Serkan Börekyemez;

Hazal Benli;

Selim Türkoğlu;

Barış Akkoyun;

ve Emir ÖzyakışırCemre Öktem.

Share
#

SENDE YORUM YAZ