Dizi Haberleri > Bu Şehir Arkandan Gelecek Pelin (Damla Sönmez) Kimdir Dizideki Rolü Ne?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Pelin (Damla Sönmez) Kimdir Dizideki Rolü Ne?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Pelin (Damla Sönmez) Kimdir Dizideki Rolü Ne?

Ünlü oyuncu Damla Sönmez 2016-2017 yeni sezonunda Bu Şehir arkamdan Gelecek dizisi kadrosunda yer alıyor. Güzel oyuncu dizide Kerem Bürsin’in partneri rolüne hayat vermektedir. Pelin karakterine hayat verecek olan Damla Sönmez Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde tutkulu bir aşk yaşayacaktır. Damla Sönmez, 3 Mayıs 1987 İstanbul doğumludur. […]

15 Eylül 2016 - 12:10

Ünlü oyuncu Damla Sönmez 2016-2017 yeni sezonunda Bu Şehir arkamdan Gelecek dizisi kadrosunda yer alıyor. Güzel oyuncu dizide Kerem Bürsin’in partneri rolüne hayat vermektedir. Pelin karakterine hayat verecek olan Damla Sönmez Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde tutkulu bir aşk yaşayacaktır.

Damla Sönmez, 3 Mayıs 1987 İstanbul doğumludur. Fransa’nın Paris kentinden Sorbonne Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarında yarı zamanlı 2 yıl keman 1 yılda piyano eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine 2004 yılında başlayan başarılı oyuncu Türkan, Bir Aşk Hikayesi ve Güllerin Savaşı dizileriyle sevilen oyuncu statüsüne eklendi.

bu-sehir-arkadan-gelecek-damla-sonmez-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?