Dizi Haberleri > Bu Şehir Arkandan Gelecek Pelin Kimdir? Ünlü Oyuncu Hayal Kaya Kimdir Dizideki Rolü ne?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Pelin Kimdir? Ünlü Oyuncu Hayal Kaya Kimdir Dizideki Rolü ne?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Pelin Kimdir? Ünlü Oyuncu Hayal Kaya Kimdir Dizideki Rolü ne?

2016-2017 yeni sezonun devlerinden Bu Şehir Arkamdan Gelecek en iddialı yapımların arasında yer alıyor. Ünlü oyuncuları kadrosunda bulunduran yeni dizide kadın başrolde Hazal Kaya bulunuyor. Güzel oyuncu Kerem Bürsin’in partneri olacak. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Pelin karakterine hayat verecek olan Hayal Kaya dizide tutkulu bir […]

15 Eylül 2016 - 11:41

2016-2017 yeni sezonun devlerinden Bu Şehir Arkamdan Gelecek en iddialı yapımların arasında yer alıyor. Ünlü oyuncuları kadrosunda bulunduran yeni dizide kadın başrolde Hazal Kaya bulunuyor. Güzel oyuncu Kerem Bürsin’in partneri olacak. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Pelin karakterine hayat verecek olan Hayal Kaya dizide tutkulu bir aşk yaşayacaktır.

Hazal Kaya, 1 Ekim 1990 senesinde Gaziantep’de doğmuştur. Bale eğitimleri almaya küçük yaşlarda başlayan Kaya daha sonradan oyuncu olmak istedi. Bunun üzerine İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Bölümünü bitirdi. Genco dizisiyle başladığı oyunculuk kariyerine Aşk-ı Memnu ve Adını Feriha Koydum dizileriyle aldığı rollerde sevilen isim oldu.

bu-sehir-arkadan-gelecek-pelin

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?