Dizi Haberleri > Bu Şehir Arkandan Gelecek Rauf Anne Ölecek mi? Ölüyor mu? Osman Alkaş Diziden Ayrılıyor mu?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Rauf Anne Ölecek mi? Ölüyor mu? Osman Alkaş Diziden Ayrılıyor mu?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Rauf Anne Ölecek mi? Ölüyor mu? Osman Alkaş Diziden Ayrılıyor mu?

Derin’in babasını beklenmedik anda karşısında bulmasıyla Ali ve Şahin’in hayatı tehlikeye giriyor. Tekin Mirkelamoğlu kızının bir daha Ali ve Şampiyon’la görüşmemesi için elinden geleni yapmasıyla ortalık karışıyor. Tekin’in Ali’yi kızından uzaklaştırmaya çalıştıkça zarar görmesi hasta Rauf’u dayanamaz hale getiriyor. Duydukları karşısında fenalaşan Rauf ölecek midir? […]

18 Ocak 2017 - 18:45

Derin’in babasını beklenmedik anda karşısında bulmasıyla Ali ve Şahin’in hayatı tehlikeye giriyor. Tekin Mirkelamoğlu kızının bir daha Ali ve Şampiyon’la görüşmemesi için elinden geleni yapmasıyla ortalık karışıyor. Tekin’in Ali’yi kızından uzaklaştırmaya çalıştıkça zarar görmesi hasta Rauf’u dayanamaz hale getiriyor. Duydukları karşısında fenalaşan Rauf ölecek midir? Nefes almakta zorlanan Rauf Anne hastanede tedavi altına alınırken, Ali ise annesinin bu zor gününde yanında olamayacaktır.

Rauf Anne ile Ali’yi ayrı düşüren Tekin Mirkelamoğlu yaşananlardan sonra büyük keyif alır. Ancak Şampiyon daha fazla dayanamayıp Tekin Mirkelam oğlundan hesap sormaya gider. Ancak Tekin Mirkelamoğlu,  Ali’nin Şahin Vargı’nın oğlu olduğunu öğrenir.

 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?