Dizi Haberleri > Bu Şehir Arkandan Gelecek Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?

Ünlü iki oyuncunun başrollerinde yer aldığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi yeni sezonun en iddialı dizisi olarak gösteriliyor. Sezonun flaş isimlerini bir araya getiren Ay Yapım yeni sezonda bütün dizileri ile oldukça iddialı. Zaten ünlü oyuncu Kerem Bürsin’in hangi dizide rol alacağı merak konusu haline gelmişti. […]

01 Eylül 2016 - 14:42

Ünlü iki oyuncunun başrollerinde yer aldığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi yeni sezonun en iddialı dizisi olarak gösteriliyor. Sezonun flaş isimlerini bir araya getiren Ay Yapım yeni sezonda bütün dizileri ile oldukça iddialı.

Zaten ünlü oyuncu Kerem Bürsin’in hangi dizide rol alacağı merak konusu haline gelmişti. Epeyi bir zamandır konuşulan Kerem Bürsin’in yeniden ekranlara dönüşü kısa bir süre sonra gerçekleşiyor. En son Şeref Meselesi dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu dizinin reytinglerdeki akıbeti düşük olunca erken finale gitmişti. Oyuncunun yeni sezondaki Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi tutup tutmayacağı bir kaç bölümden sonra akıbetini belli edecektir. Henüz bu konu hakkında konuşmak doğru olmaz. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin sezon boyunca reyting sonuçlarını ve izlenme oranlarını sizler için buradan paylaşacağız. Dizinin her hafta yeni bölümü yayınlandıktan sonra reyting sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?