reklam
15 Aralık 2016

Çember Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Karakterleri

Çember Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Karakterleri

Pelin Akil ile Anıl Altan‘ın başrolünü paylaşacağı yeni dizi Çember ilk kez adını duyurdu. Polisiye tarzında yayınlanacak olan yeni dizi merak uyandırdı. Çok yakında Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan yeni dizinin masa başı çalışmaları sürüyor.

Asmalı Konak, Kartallar Yüksekten Uçar, Kanıt ve Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam adlı dizilerin yönetmen koltuğunda oturan ünlü yönetmen Abdullah Oğuz yeni dizinin yönetmen koltuğunda oturacak. Polisiye türünde geniş kitlelere hitap edecek olan yeni dizide Arka Sıradakiler, Seksenler, Suskunlar ve Aile İşi gibi televizyon dünyasında rol alan Pelin Akil ile Arka Sıradakiler, Boynu Bükükler ve Kaderimin Yazıldığı Gün adlı televizyon dizilerinde rol alan Anıl Altan yer alacak.

Ans Productions‘un yapımında Abdullah Oğuz’un yapımcılığında ki ve yönetmenliğinde ki yeni dizi Çember Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Yeni dizinin detaylı haberleri ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak.

Çember Dizisi Konusu

Yeni dizinin konusu hakkındaki bilgiler ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak.

Çember Dizisi Fragmanı

Dizinin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz ilk olarak buradan izleyebileceksiniz.

Çember Dizisi Oyuncuları

Anıl Altan;

29 Mayıs 1990 İstanbul doğumlu Türk oyuncu, model ve mankendir. Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümü mezunudur. Ancak oyunculuğa yönelerek Burak Aksak, Akademi 3,5 ve Bahar Kerimoğlu’ndan oyunculuk dersleri almıştır. 2011 senesinde Arka Sıradakiler dizisiyle oyunculuk kariyerine il adımını attı. Daha sonra ise Boynu Bükükler ve Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizilerde yer aldı.

cember-dizisi-anil-altan

Pelin Akil;

17 Nisan 1986 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Müzikal bölümünde 2 yıl okuduktan sonra Yeditepe Üniversitesine geçiş yaparak Tiyatro bölümünden mezun oldu. Oyunculuk kariyerine Arka Sıradakiler dizisiyle başlangıç yapan güzel oyuncu 4 sezon boyunca rol aldı. Daha sonra bir çok dizi ve filmlerde rol alan başarılı oyuncu en son 2011 yılında rol aldığı Seksenler dizisine geri dönmüştü.

cember-dizisi-pelin-akil

Barış Bağcı;

27 Mayıs 1975 Karaman doğumlu Türk dizi, tiyatro ve sinema oyuncusudur. Eğitimini Selçuk Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamladı. Tiyatroda sahne almaya başlayan deneyimli oyuncu televizyon dünyasıyla 2005 yılında tanıştı. Gümüş adlı dizide ilk rolünü aldıktan sonra Kırık Kanatlar, Yaprak Dökümü, Küçük Hanımefendi ve Diriliş Ertuğrul gibi ses getiren dizilerde yer aldı.

cember-dizisi-baris-bagci

Serhat Kılıç;

8 Temmuz 1975 Ankara doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Seksenler’in sevilen oyuncusu Ergün Plak, kariyerine 2006 senesinde Hatırla Sevgili televizyon dizisiyle başlangıç yaptı. Daha sonra Benim Annem Bir Melek, Yol Arkadaşım, Ezel ve Seksenler adlı dizilere hayat verdi.

cember-dizisi-serhat-kilic

Belçim Bilgin (Konuk Oyuncu);

31 Ocak 1983 Ankara doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünde tamamladı. Daha sonra Beşiktaş Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Kördüğüm adlı televizyon dizisiyle adını duyuran güzel oyuncu daha önceden Yol arkadaşım ve Hatırla Gönül gibi dizilere hayat vermişti.

Sedef Avcı (Konuk Oyuncu);

22 Ocak 1982 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Küçük yaşlarda baleye meraklı olan Avcı, sekiz sene boyunca bale eğitimi aldı. 2001 yılında Miss Turkey yarışmasında ikincilik elde etti. Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunudur. Okuldan mezun olduktan sonra Mahşeri Cümbüş topluluğundan oyunculuk dersleri almıştır. Oyunculuk kariyerinde bir çok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu Menekşe ile Halil dizisiyle kariyerine başlangıç yapmıştır. Daha sonra kariyerinde Yaprak Dökümü, Ezel ve Arka Sokaklar dizileriyle önemli rol sağlamıştır.

cember-dizisi-sedef-avci

Share
541 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ