Dizi Haberleri > Çember Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Karakterleri

Çember Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Karakterleri

Çember Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Karakterleri

Pelin Akil ile Anıl Altan‘ın başrolünü paylaşacağı yeni dizi Çember ilk kez adını duyurdu. Polisiye tarzında yayınlanacak olan yeni dizi şimdiden merak uyandırdı. Çok yakında Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan yeni dizinin masa başı çalışmaları sürüyor. Asmalı Konak, Kartallar Yüksekten Uçar, Kanıt ve […]

14 Şubat 2017 - 17:46

Pelin Akil ile Anıl Altan‘ın başrolünü paylaşacağı yeni dizi Çember ilk kez adını duyurdu. Polisiye tarzında yayınlanacak olan yeni dizi şimdiden merak uyandırdı. Çok yakında Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan yeni dizinin masa başı çalışmaları sürüyor.

Asmalı Konak, Kartallar Yüksekten Uçar, Kanıt ve Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam adlı dizilerin yönetmen koltuğunda oturan ünlü yönetmen Abdullah Oğuz yeni dizinin yönetmen koltuğunda oturacak. Polisiye türünde geniş kitlelere hitap edecek olan yeni dizide Arka Sıradakiler, Seksenler, Suskunlar ve Aile İşi gibi televizyon dünyasında rol alan Pelin Akil ile Arka Sıradakiler, Boynu Bükükler ve Kaderimin Yazıldığı Gün adlı televizyon dizilerinde rol alan Anıl Altan yer alacak.

Ans Productions‘un yapımında Abdullah Oğuz’un yapımcılığında ki ve yönetmenliğinde ki yeni dizi Çember Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Yeni dizinin detaylı haberleri ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak.

Çember Dizisi Konusu

Türkiye’nin her bir yerinde ki esrarengiz, farklı ve çözülmemiş olayları ortaya çıkarmak için İstanbul Emniyeti özel bir ekipten oluşan tim kurar. Ekibin lideri Barış Başkomiser, olayları kendince yorumlayabilen Komiser Adem, Yalan konuşan kişileri algılayabilen Komiser Yardımcısı Ayşe ve bilişim uzmanı Komiser Yardımcısı Volkan aynı vakada birleşerek birlikte çalışmaya başlar.

Çember Dizisi Fragmanı

Dizinin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz ilk olarak buradan izleyebileceksiniz.

Çember Dizisi Oyuncuları

Anıl Altan (Komiser Yardımcısı Volkan);

29 Mayıs 1990 İstanbul doğumlu Türk oyuncu, model ve mankendir. Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümü mezunudur. Ancak oyunculuğa yönelerek Burak Aksak, Akademi 3,5 ve Bahar Kerimoğlu’ndan oyunculuk dersleri almıştır. 2011 senesinde Arka Sıradakiler dizisiyle oyunculuk kariyerine il adımını attı. Daha sonra ise Boynu Bükükler ve Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizilerde yer aldı.

Pelin Akil (Komiser Yardımcısı Ayşe);

17 Nisan 1986 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Müzikal bölümünde 2 yıl okuduktan sonra Yeditepe Üniversitesine geçiş yaparak Tiyatro bölümünden mezun oldu. Oyunculuk kariyerine Arka Sıradakiler dizisiyle başlangıç yapan güzel oyuncu 4 sezon boyunca rol aldı. Daha sonra bir çok dizi ve filmlerde rol alan başarılı oyuncu en son 2011 yılında rol aldığı Seksenler dizisine geri dönmüştü.

Barış Bağcı ( Başkomiser Barış);

27 Mayıs 1975 Karaman doğumlu Türk dizi, tiyatro ve sinema oyuncusudur. Eğitimini Selçuk Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamladı. Tiyatroda sahne almaya başlayan deneyimli oyuncu televizyon dünyasıyla 2005 yılında tanıştı. Gümüş adlı dizide ilk rolünü aldıktan sonra Kırık Kanatlar, Yaprak Dökümü, Küçük Hanımefendi ve Diriliş Ertuğrul gibi ses getiren dizilerde yer aldı.

Serhat Kılıç (Komiser Adem);

8 Temmuz 1975 Ankara doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Seksenler’in sevilen oyuncusu Ergün Plak, kariyerine 2006 senesinde Hatırla Sevgili televizyon dizisiyle başlangıç yaptı. Daha sonra Benim Annem Bir Melek, Yol Arkadaşım, Ezel ve Seksenler adlı dizilere hayat verdi.

Melisa Sözen;

Türk oyuncu 6 Temmuz 1985 İstanbul doğumludur. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Asmalı Konak,Çemberimde Gül Oya, Bıçak Sırtı, Kollama, Bir Bulut Olsam, Muhteşem Yüzyıl ve son olarak Beş Kardeş dizi projelerinde rol alan güzel oyuncu performansıyla beğeni topladı.

Duygu Yetiş;

Türk oyuncu 1 Ocak 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünde aldı. Kariyeri boyunca bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol alan güzel oyuncu Annem, Kış Masalı, Uçurum, Galip Derviş ve Acil Aşk Aranıyor dizi projelerinde ki performansıyla ün kazandı.

Belçim Bilgin (Konuk Oyuncu);

31 Ocak 1983 Ankara doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünde tamamladı. Daha sonra Beşiktaş Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Kördüğüm adlı televizyon dizisiyle adını duyuran güzel oyuncu daha önceden Yol arkadaşım ve Hatırla Gönül gibi dizilere hayat vermişti.

Sedef Avcı (Konuk Oyuncu);

22 Ocak 1982 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Küçük yaşlarda baleye meraklı olan Avcı, sekiz sene boyunca bale eğitimi aldı. 2001 yılında Miss Turkey yarışmasında ikincilik elde etti. Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunudur. Okuldan mezun olduktan sonra Mahşeri Cümbüş topluluğundan oyunculuk dersleri almıştır. Oyunculuk kariyerinde bir çok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu Menekşe ile Halil dizisiyle kariyerine başlangıç yapmıştır. Daha sonra kariyerinde Yaprak Dökümü, Ezel ve Arka Sokaklar dizileriyle önemli rol sağlamıştır.

cember-dizisi-sedef-avci

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?