Dizi Haberleri > Cennetin Kuşları Film Fragmanı

Cennetin Kuşları Film Fragmanı

Cennetin Kuşları Film Fragmanı

Özgecan Aslan’ın hayatı film olarak beyazperdeye taşınıyor. 11 Şubat 2015 tarihinde Mersin Tarsus’da bindiği minibüste vahşice katledilen ve kadına yönelik şiddetin sembol adı olan üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın hayatı Cennetin Kuşları isimli filmde anlatılacak. Filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını Deli Dumrul, Dursun Çavuş ve Size Deniz Getireceğim […]

21 Şubat 2017 - 11:52

Özgecan Aslan’ın hayatı film olarak beyazperdeye taşınıyor. 11 Şubat 2015 tarihinde Mersin Tarsus’da bindiği minibüste vahşice katledilen ve kadına yönelik şiddetin sembol adı olan üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın hayatı Cennetin Kuşları isimli filmde anlatılacak.

Filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını Deli Dumrul, Dursun Çavuş ve Size Deniz Getireceğim isimli sinema filmlerinin yapımcılığını yapmış olan Ali Avcı üstlenecek. Filmin galası Özgecan’ın doğum tarihi 22 Ekim 2017’de yapılacak.

Galanın ardından muhtemelen bir kaç gün içerisinde de vizyona girecek film şimdiden merak uyandırdı. Filmin çekileceği yer Mersin’in Tarsus ilçesi olacağı söylentiler arasında. Film hakkında detaylı bilgiler sizlerle paylaşılacak.

Cennetin Kuşları Vizyon Tarihi

22 – 27 Ekim 2017 tarihleri arasında vizyona girmesi bekleniyor.

Cennetin Kuşları Konusu

Mersin Tarsus’da vahşice katledilen, kadına yönelik şiddetin sembol adı olan üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın hayatı anlatılacak.

Cennetin Kuşları Oyuncuları

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?