Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Cesur ve Güzel 10. Bölüm Fragmanı 19 Ocak Perşembe | Yayınlandı

Cesur ve Güzel’in büyüleyici yeni bölümü bu akşam Star tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün hemen ardından Cesur ve Güzel 10. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cesur ve Güzel yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.. Cesur içindeki duygu birikimini sonunda Sühan’a itiraf eder. Ancak aynı zamanda Cesur’un tutuklanması Tahsin Korludağ’ın savaş açtığı anlamını taşır. Diğer yandan Sühan duydukları karşısında […]

Cesur ve Güzel 10. Bölüm Fragmanı 19 Ocak Perşembe | Yayınlandı
12 Ocak 2017 - 20:47 'de eklendi.

Cesur ve Güzel’in büyüleyici yeni bölümü bu akşam Star tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün hemen ardından Cesur ve Güzel 10. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cesur ve Güzel yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler..

Cesur içindeki duygu birikimini sonunda Sühan’a itiraf eder. Ancak aynı zamanda Cesur’un tutuklanması Tahsin Korludağ’ın savaş açtığı anlamını taşır. Diğer yandan Sühan duydukları karşısında düşmanlığın ne boyutta olduğunu fark eder. Cesur, ufakta olsa babasının öldüğü geceye ait ipucuyu tahmin bile edemeyeceği biri sayesinde avucunun içine alır. Ama arkasından tezgahlanan tuzağın farkına bile varmaz.

Cesur ve Sühan bir günlük Korludağ’dan uzaklaşmak ister. Ama Sühan’ın Cesur için hazırlanan tuzağın içinde yer alacağı kimselerin aklında bile değildir.  Cesur ve Güzel yeni bölümüyle 19 Ocak 2017 perşembe akşamı Star Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Cesur ve Güzel 10. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER