Dizi Haberleri > Cesur ve Güzel 12. Bölüm Fragmanı 2 şubat Perşembe

Cesur ve Güzel 12. Bölüm Fragmanı 2 şubat Perşembe

Cesur ve Güzel 12. Bölüm Fragmanı 2 şubat Perşembe

Cesur ve Güzel’in büyüleyici yeni bölümü bu akşam Star tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün hemen ardından Cesur ve Güzel 12. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cesur ve Güzel yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.. Sühan yaşadığı acı olayların etkisiyle Cesur’la evlenmeye karar verir. Cesur için bu evlilik çok […]

26 Ocak 2017 - 19:22

Cesur ve Güzel’in büyüleyici yeni bölümü bu akşam Star tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün hemen ardından Cesur ve Güzel 12. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cesur ve Güzel yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler..

Sühan yaşadığı acı olayların etkisiyle Cesur’la evlenmeye karar verir. Cesur için bu evlilik çok önemlidir. Cesur bu adımla birlikte Tahsin Korludağ’a tam anlamıyla bir savaş başlatmış olur. Cesur’un ihbarı sonrası yapılan baskında Mithat gözaltına alınır. Tahsin Korludağ ve Mithat arasındaki bağlantı sorgulanır. Sühan’ın evlenme kararıyla birlikte Cahide bugüne kadar hiç bilmediği bir bilgiye sahiptir. Cahide’nin gözleri açılmıştır artık. Cahide her ne pahasına olursa olsun bu düğünü engellemeye çalışır.  Cesur ve Güzel yeni bölümüyleŞubat 2017 perşembe akşamı Star Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Cesur ve Güzel 12. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?