Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Cesur ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı Cahide’nin Sırrı Ortaya Çıkıyor mu?

Cesur ve Güzel’in büyüleyici yeni bölümü bu akşam Star tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün hemen ardından Cesur ve Güzel 19. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cesur ve Güzel yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.. Cesur, istediği cevapları alacağı sırada ummadık bir kurşun her şeyi alt üst etmiştir. Tahsin Korludağ uçurum kenarında yaşam mücadelesi verirken, onu oradan kurtaran […]

Cesur ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı Cahide’nin Sırrı Ortaya Çıkıyor mu?
16 Mart 2017 - 18:02 'de eklendi.

Cesur ve Güzel’in büyüleyici yeni bölümü bu akşam Star tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün hemen ardından Cesur ve Güzel 19. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cesur ve Güzel yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler..

Cesur, istediği cevapları alacağı sırada ummadık bir kurşun her şeyi alt üst etmiştir. Tahsin Korludağ uçurum kenarında yaşam mücadelesi verirken, onu oradan kurtaran kişi Sühan olmuştur. Cesur’a destek veren Sühan’ın başına gelen esrarengiz olay sonrası ikili yeniden bir araya gelirken, Cesur ne olursa olsun Sühan’dan asla vazgeçmeyeceğini yine kanıtlamıştır.

Öte yandan Cahide, Hülya’nın kendisinden bir şeyler sakladığını anlar. Hülya’nın bir anda ortaya çıkmasıyla Cahide deliye dönerken, istedikleri şey farklı sonuçlanır. Cesur’un uzun süredir beklemiş olduğu yüzleşme gününde bu kez kararı Sühan verecektir. Ancak cevaplar ummadık bire yerden gelecektir. Cesur ve Güzel yeni bölümüyle 23 Mart 2017 perşembe akşamı Star Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Cesur ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER