Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Cesur ve Güzel 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 8 Aralık Perşembe Star Tv

Nefes kesen Cesur ve Güzel 4. yeni bölümü bu akşam Star tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün ardından Cesur ve Güzel 5. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cesur ve Güzel yeni tanıtım fragmanını ilk kez buradan seyredin. Yeni dizi Cesur ve Güzel 5. bölümüyle 8 Aralık 2016 perşembe akşamı Star Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak. Cesur ve Sühan‘ın ilk öpüşmesi ikisinde de farklı etki […]

Cesur ve Güzel 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 8 Aralık Perşembe Star Tv
01 Aralık 2016 - 22:18 'de eklendi.

Nefes kesen Cesur ve Güzel 4. yeni bölümü bu akşam Star tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün ardından Cesur ve Güzel 5. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cesur ve Güzel yeni tanıtım fragmanını ilk kez buradan seyredin. Yeni dizi Cesur ve Güzel 5. bölümüyle 8 Aralık 2016 perşembe akşamı Star Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Cesur ve Sühan‘ın ilk öpüşmesi ikisinde de farklı etki yaratmıştır. Ancak olmaması gereken o öpücüğün etkisinde bir süre kalmışlardır. Banu ise Cesur’u bu öpücük ile kaybetme korkusu yaşar. Banu, kendi yöntemleriyle Sühan’ı Cesur’dan uzak tutmak ister. Sühan’ı evine davet eden Banu, Cesur’la beraber olduğunu hissettirir. Sühan bu duruma bozulurken, Cesur‘u sert dille kendinden uzaklaştırır.

Diğer yandan Sühan‘ın kafasını karıştıran Cahide, Cesur hakkında şüphelerini ima eder. Sühan’da şüphelere kapılarak peşinden gitmeye karar verir. Korludağ’ın elinden geçmişini almaya kararlı olan Cesur, Tahsin Korludağ‘ın güvenini kazanmak ister. Ama Cesur bu süreçte oynayacağı oyunu kazanmak zorundadır.

Cesur ve Güzel 5. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER