Dizi Haberleri > Cesur ve Güzel Cahide Yakayı Ele Verecek midir? 16. Bölüm Fragmanı

Cesur ve Güzel Cahide Yakayı Ele Verecek midir? 16. Bölüm Fragmanı

Cesur ve Güzel Cahide Yakayı Ele Verecek midir? 16. Bölüm Fragmanı

Cesur ve Güzel’in büyüleyici yeni bölümü bu akşam Star tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün hemen ardından Cesur ve Güzel 16. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cesur ve Güzel yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.. Tahsin Korludağ göz altına alındıktan sonra Cesur ile ödeşeceğini haykırır. Öte yandan özgürlüğüne kavuşan […]

23 Şubat 2017 - 16:35

Cesur ve Güzel’in büyüleyici yeni bölümü bu akşam Star tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün hemen ardından Cesur ve Güzel 16. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cesur ve Güzel yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler..

Tahsin Korludağ göz altına alındıktan sonra Cesur ile ödeşeceğini haykırır. Öte yandan özgürlüğüne kavuşan Rıza, çalınan hayatının hesabını sormak için fırsat bulur. Kısa sürede eski arkadaşlarının yardımıyla hayata yeniden tutunur. İlk olarak Cesur’a yaklaşmak için fırsat yaratmaya çalışır.

Talihsiz bir olayın ardından Cahide çiftlikteki kontrolü sağlayamaz. Bu olay Hülya ve diğerleri için panik yaratır. Cahide kendisi için yolun sonu olduğunu anlamıştır artık. Cesur önemli bir karar aşamasındadır. Bu süreçte Sühan’dan iyilik beklemektedir. Hatta bu onun için sonsuz güvenin en büyük kanıtı olacaktır. Cesur ve Güzel yeni bölümüyle 2 Mar2017 perşembe akşamı Star Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Cesur ve Güzel 16. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?