Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Cesur ve Güzel | Cesur Ölecek mi? Ölüyor mu? Kıvanç Tatlıtuğ Diziden Ayrılıyor mu?

Sühan’la bir günlüğüne Korludağ Kasabasından uzaklaşmak isteyen Cesur, Tahsin Korludağ’ın tuzağına düşer. Tahsin Korludağ, Cesur’ın aracının frenleriyle oynanmasını ister. Sühan ve Cesur yolda giderken frenlerin tutmadığını öğrenmesiyle kaza geçirir. Ancak Sühan ve Cesur kazadan yara almadan kurtulur. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ‘un merak edilen Cesur ve Güzel dizisindeki rolü haberimizde yer alıyor. Yakışıklı oyuncu dizide Cesur karakterine hayat […]

Cesur ve Güzel | Cesur Ölecek mi? Ölüyor mu? Kıvanç Tatlıtuğ Diziden Ayrılıyor mu?
12 Ocak 2017 - 19:23 'de eklendi.

Sühan’la bir günlüğüne Korludağ Kasabasından uzaklaşmak isteyen Cesur, Tahsin Korludağ’ın tuzağına düşer. Tahsin Korludağ, Cesur’ın aracının frenleriyle oynanmasını ister. Sühan ve Cesur yolda giderken frenlerin tutmadığını öğrenmesiyle kaza geçirir. Ancak Sühan ve Cesur kazadan yara almadan kurtulur.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ‘un merak edilen Cesur ve Güzel dizisindeki rolü haberimizde yer alıyor. Yakışıklı oyuncu dizide Cesur karakterine hayat vermektedir. Cesur Alemdaroğlu, yakışıklı ve etkileyici bir adamdır. Yaşadığı büyük şehirden kırsal bir kasabaya yerleşerek babasının intikamını almak için Tahsin Korludağ ile büyük bir savaş verecektir.

Kıvanç Tatlıtuğ, 27 Ekim 1983 senesinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Tek hayalini basketbola adayan Tatlıtuğ, İstanbul’da Beşiktaş ve Fenerbahçe’de oynamıştır. Fakat Beşiktaş kulübünde sakatlık geçirdikten sonra basketbol kariyeri son bulmuştur. Mankenlik ajansında profesyonel olarak mankenliğe başlamış ve Best Model yarışmasında 2002 senesinde hem Türkiye’de hemde Dünya’da birincilik elde etmiştir.

Mankenlik yıllarında dizi oyunculuğundan teklif almış ve ilk oyunculuk kariyerine Gümüş dizisi ile adım atmıştır. Ünlü oyuncu daha sonra Aşk’ı Memnu dizisiyle oyunculuk kariyerinde zirveye ulaşmış ve ardından birçok dizide yer almıştır. Menekşe ile Halil, Kuzey ve Güney derken en son Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol almıştır.

cesur-ve-guzel-cesur-kimdir

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER