Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Cesur ve Güzel Hangi Gün? Hangi Kanalda? Ne Zaman Yayınlanıyor?

Yeni sezonda Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün‘ün başrollerini paylaştığı Cesur ve Güzel adlı yeni dizi 10 Kasım 2016 tarihi itibarıyla yayın hayatına giriş yapıyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Cesur ve Güzel, Star Tv ekranlarında yayınlanacak. 20 Eylül 2016 Salı günü çekimleri başlayan dizinin meraklı bekleyişi son buldu. 2016-2017 sezonunda Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Cesur ve Güzel her hafta Perşembe günü […]

Cesur ve Güzel Hangi Gün? Hangi Kanalda? Ne Zaman Yayınlanıyor?
01 Aralık 2016 - 11:26 'de eklendi.

Yeni sezonda Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün‘ün başrollerini paylaştığı Cesur ve Güzel adlı yeni dizi 10 Kasım 2016 tarihi itibarıyla yayın hayatına giriş yapıyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Cesur ve Güzel, Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

20 Eylül 2016 Salı günü çekimleri başlayan dizinin meraklı bekleyişi son buldu. 2016-2017 sezonunda Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Cesur ve Güzel her hafta Perşembe günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Yeni bölümlerini kaçıranlar için tekrar bölümleri kanalın belirlediği günlerde gündüz ve gece kuşağında yayınlanacak.

Cesur ve Güzel Tekrar Bölümleri Ne Zaman Öğrenmek İçin Tıklayın.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Cesur, Tuba Büyüküstün’ün Güzel olarak nitelendirildiği yeni sezon dizisi reytinglerde yüksek performans sergileyeceği bekleniyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER