Dizi Haberleri > Cesur ve Güzel Nerede Çekiliyor Dizi Seti Nerede?

Cesur ve Güzel Nerede Çekiliyor Dizi Seti Nerede?

Cesur ve Güzel Nerede Çekiliyor Dizi Seti Nerede?

Ay Yapım‘ın yapımcılığını üstlendiği yeni sezon dizisi Cesur ve Güzel çekimleri nerede yapılıyor? Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı dizi İstanbul’da çekimlerini sürdürüyor. Yeni sezonda ekranların en gözde çifti olan Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün çekimlerde büyük gayret gösteriyor. Çekimler 20 Eylül 2016 […]

19 Ocak 2017 - 15:51

Ay Yapım‘ın yapımcılığını üstlendiği yeni sezon dizisi Cesur ve Güzel çekimleri nerede yapılıyor? Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı dizi İstanbul’da çekimlerini sürdürüyor.

Yeni sezonda ekranların en gözde çifti olan Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün çekimlerde büyük gayret gösteriyor. Çekimler 20 Eylül 2016 salı günü başladıktan sonra meraklı bekleyiş had safhaya ulaştı. İstanbul’da başlayan çekimler Çatalca ve Durusu kırsalında sezon boyunca devam edecek.

Korludağ soyadının verildiği kasaba nerede? Korludağ kasabası olarak bilinen kasaba sadece ibarettir. Anlayacağınız Korludağ kasabası diye bir yer yoktur. Cesur ve Güzel ilk bölümünden itibaren her perşembe akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv’de sizlerle olmaya devam edecek.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?