reklam

Cesur ve Güzel Oyuncuları Cesur ( Kıvanç Tatlıtuğ ) Kimdir?

Cesur ve Güzel Oyuncuları Cesur ( Kıvanç Tatlıtuğ ) Kimdir?

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ‘un merak edilen Cesur ve Güzel dizisindeki rolü haberimizde yer alıyor. Yakışıklı oyuncu dizide Cesur karakterine hayat vermektedir. Cesur, yakışıklı ve etkileyici bir adamdır. Yaşadığı büyük şehirden kırsal bir kasabaya yerleşerek neden geldiği merak edilen gizemli adamın sırrı ilerleyen zamanda belli olacaktır. 

Cesur ve Güzel Oyuncuları ve Konusu için BURAYA TIKLAYINIZ.

Kıvanç Tatlıtuğ, 27 Ekim 1983 senesinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Tek hayalini basketbola adayan Tatlıtuğ, İstanbul’da Beşiktaş ve Fenerbahçe’de oynamıştır. Fakat Beşiktaş kulübünde sakatlık geçirdikten sonra basketbol kariyeri son bulmuştur. Mankenlik ajansında profesyonel olarak mankenliğe başlamış ve Best Model yarışmasında 2002 senesinde hem Türkiye’de hemde Dünya’da birincilik elde etmiştir.

Mankenlik yıllarında dizi oyunculuğundan teklif almış ve ilk oyunculuk kariyerine Gümüş dizisi ile adım atmıştır. Ünlü oyuncu daha sonra Aşk’ı Memnu dizisiyle oyunculuk kariyerinde zirveye ulaşmış ve ardından birçok dizide yer almıştır. Menekşe ile Halil, Kuzey ve Güney derken en son Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol almıştır.

cesur-ve-guzel-cesur-kimdir

Share
341 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ