reklam

Cesur ve Güzel Oyuncuları Kadrosu ve Konusu Nerede Çekiliyor?

Cesur ve Güzel Oyuncuları Kadrosu ve Konusu Nerede Çekiliyor?

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Cesur ve Güzel adlı yeni dizi Star Tv ekranlarında Kasım ayında başlıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un Cesur, Tuba Büyüküstün’ün Güzel olarak adlandırıldığı dizi çok yakında başlıyor. Cesur ve Güzel dizisinin senaryosunu Ece Yörenç kaleme alıyor…

Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün’ün başrolünü paylaşacağı Cesur ve Güzel adlı dizi ekranların en popüler dizisi olma yolunda adım attı. Başarılı iki oyuncu ile anlaşma yapan Ay Yapım yeni sezona ünlü oyuncularla damga vuracak. Daha önceden Siyah ve Beyaz adı altında yeni sezonda yayınlanması planlanan dizinin senaryosunu beğenmeyen Tuba Büyüküstün projeden çekilince yapım şirketi farklı bir proje ile oyunculardan kopmamak adına yeni bir senaryo hazırladı.

Yeni dizi Cesur ve Güzel ilk bölümünden itibaren her perşembe günü Star Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren başlıyor.

Cesur ve Güzel Dizisi Nerede Çekildi?

20 Eylül’de çekimleri başlayan Cesur ve Güzel, İstanbul’da kurulan sette çekimler sezon boyunca sürecek. Çatalca ve Durusu kırsalında oluşturulan kasaba ve çiftliklerde çekimler sürüyor. Öte yandan Korludağ Kasabası sadece Korludağ ailesi soyadını taşımaktadır. Adı geçen Korludağ Kasabası diye bir yer yoktur.

Cesur ve Güzel Dizisi Konusu

Bir gün büyük şehirden kırsal bir kasabaya gelip yerleşen gizemli yakışıklı Cesur, herkesi kendine hayran bırakır. Buraya neden geldiği herkes tarafından merak edilse de nedeni zamanla belli olacaktır. Cesur, dillere destan güzelliği ile o bölgenin toprak zengini ailenin kızı Süphan ile tanışıp tutkulu bir aşk yaşayacaklardır. Fakat bilmedikleri ortak sırları büyük aşka gölge düşürecektir. Geçmişten gelen aile düşmanlığı iki gencin mutluluk hayalini imkansız aşka dönüştürür. Tamda bu sırada Cesur’un merek edilen neden geldiği ise aydınlanmaya başlar.

Cesur ve Güzel Dizisi Fragmanı

Cesur ve Güzel Dizisi Oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ (Cesur Alemdar) Kimdir?

Adana doğumlu Kıvanç Tatlıtuğ 27 Ekim 1983 senesinde dünyaya gelmiştir. Tek hayalini basketbola adayan Tatlıtuğ, İstanbul’da Beşiktaş ve Fenerbahçe’de oynamıştır. Fakat Beşiktaş kulübünde sakatlık geçirdikten sonra basketbol kariyeri son bulmuştur. Mankenlik ajansında profesyonel olarak mankenliğe başlamış ve Best Model yarışmasında 2002 senesinde hem Türkiye’de hemde Dünya’da birincilik elde etmiştir. Mankenlik yıllarında dizi oyunculuğundan teklif almış ve ilk oyunculuk kariyerine Gümüş dizisi ile adım atmıştır. Ünlü oyuncu daha sonra Aşk’ı Memnu dizisiyle oyunculuk kariyerinde zirveye ulaşmış ve ardından birçok dizide yer almıştır. Menekşe ile Halil, Kuzey ve Güney derken en son Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol almıştır.

cesur-ve-guzel-cesur-alemdar-kimdir

Tuba Büyüküstün (Sühan Korludağ) Kimdir?

Dillere destan güzelliğiyle kasabanın zengin ailesinin kızı Sühan, aile şirketlerinin işlerine bakmaktadır.

İstanbul doğumlu Büyüküstün 5 Temmuz 1982 senesinde dünyaya gelmiştir. Aslen Erzurumlu olan başarılı oyuncu İstanbul Özel Doğuş Okulları’nda okuduktan sonra üniversiteyi kazanarak Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında oynadığı reklam filmleri ile yönetmenlerin dikkatini çekti. İlk oyunculuk kariyerine sadece 4 bölüm rol aldığı Sultan Makamı dizisiyle başlangıç yaptı. Daha sonra kariyerinde bir çok dizi ve film rol alan ünlü oyuncu Çemberimde Gül Oya dizisiyle ekranlarda kendini tanıttı. En son Kara Para Aşk dizisinde başrolde yer alan güzel oyuncu ekranlara kısa süreli ara vermişti.

cesur-ve-guzel-suhan-korludag-kimdir

Tilbe Saran (Fügen) Kimdir?

Son olarak Göç Zamanı adlı dizide rol alan Türk oyuncu 20 Mayıs 1961 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Belediye Konservatuarı Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi aldı. Usta oyuncu İntikam ve Şeref Meselesi adlı önemli yapımlarda rol aldı.

cesur-ve-guzel-fugen-kim

Tamer Levent (Tahsin Korludağ) Kimdir?

Süphan’ın babası Tahsin Köroğlu karakterini canlandıracaktır.

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu 13 Ekim 1950 senesinde İzmir’de doğdu. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Kariyerine tiyatro ile başlayan deneyimli oyuncu Yaralı Yürek dizisiyle ilk kez ekranlarda sahne aldı. Daha sonra kariyeri boyunca bir çok dizi ve filmlerde roller aldı. Fatih ve Aşk Yeniden dizileri, Su ve Ateş filmi onun için en iyi yapıtlar oldu.

cesur-ve-guzel-tahsin-korludag-kimdir

Devrim Yakut (Mihriban) Kimdir?

27 Mayıs 1968 Ankara doğumlu oyuncunun asıl adı Seher Devrim YAKUT‘turAnkara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesinde Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Daha sonra oyunculuğa yönelen Yakut oyunculuk eğitimi almıştır. 2006 yılında ilk dizi hayatına başlayan usta oyuncu bir çok dizi ve filmde rol aldı. Türkiye onu Düğün Dernek filminden Hatice olarak tanıdı.  Usta oyuncu en son Home Ofis dizinde rol almıştır.

cesur-ve-guzel-mihribah-aydinbas-kimdir

Erkan Avcı (Korhan Korludağ) Kimdir?

Dizide Süphan karakterine hayat veren Tuba Büyüküstün’ün kardeşi Korhan karakterine hayat verecektir.

Türk sinema ve dizi oyuncusu 1 Ocak 1982 senesinde Diyarbakır’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi mezunu olan başarılı oyuncu kariyerine ilk olarak Köprü dizisiyle 2006 yılında başlangıç yaptı. Oyuncu daha sonra Kurtlar Vadisi Pusu, Sakarya Fırat ve Karadayı dizilerinde adından sıkça söz ettirdi.

cesur-ve-guzel-korhan-korludag-kimdir

Serkan Altunorak (Bülent) Kimdir?

Tuba Büyüküstün’ün Süphan karakteriyle rol aldığı dizide Bülent, Süphan’ın nişanlısı rolündedir.

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu 24 Aralık 1978 senesinde Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Kariyerine tiyatro oyunculuğu yaparak başladı ve daha sonra bir çok dizi ve filmlerde roller aldı. İlk rolünü Ayrılsak da Beraberiz dizisinde alan başarılı oyuncu daha sonra Melekler Korusun ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde tanındı. Deneyimli oyuncu son olarak ise Evli ve Öfkeli dizisinde rol aldı.

cesur-ve-guzel-bulent-kimdir

Sezin Akbaşoğulları (Cahide KorludağKimdir?

Korhan’ın çocuk sahibi olamayan eşini canlandıracaktır.

Türk sinema ve dizi oyuncusu 22 Haziran 1981 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2000 yılında Bizim Evin Halleri dizisiyle çıktığı oyunculuk hayatına bir çok dizi ve film sığdırmıştır. Deneyimli oyuncu Behzat Ç ve Racon dizileriyle tanınmış kişi olmayı başardı.

cesur-ve-guzel-cahide-korludag-kimdir

Nihan Büyükağaç (AdaletKimdir?

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu 28 Eylül 1981 İstanbul doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünü bitirdi. Tiyatro ile ilgilenmeye başlayan deneyimli oyuncu 2005 yılında Beşinci Boyut dizisiyle ilk oyunculuk kariyerine adım attı. Oyuncu Yer Gök Aşk, Muhteşem Yüzyıl ve Sevdaluk dizileriyle ekranlarda tanındı. Son olarak ise Gecenin Kraliçesi dizisinde Emine karakterine hayat vermiştir.

cesur-ve-guzel-adalet-kimdir

Fırat Altunmeşe (Kemal) Kimdir?

Türk sinema ve dizi oyuncusu 1990 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Okumakta olduğu İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünü bıraktı. Daha sonra Craft oyunculuk atölyesinde özel eğitim aldı. Oyunculuk kariyerine Vicdan dizisiyle başlayan genç oyuncu son olarak Kaçak Gelinler dizisine hayat verdi.

cesur-ve-guzel-kemal-kimdir

Irmak Örnek (Şirin) Kimdir?

Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu 20 Ağustos 1987 İzmir doğumludur. İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık bölümü mezunudur. Okuldan mezun olduktan sonra İstanbul’a gelerek oyunculuk kariyerine adım attı. Tiyatro oyunculuğu ile başladığı kariyerinde Bizim Yenge, Veda ve Nadide Hayat dizileriyle ün kazandı.

cesur-ve-guzel-sirin-kimdir

Okday Korunan (Salih) Kimdir?

Türk dizi ve sinema oyuncusu 1 Ocak 1965 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Aynı fakültede Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Tiyatro bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Ayrıca Marmara üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sinema ve TV Ana Bilim Dalı’nda doktora derecesi aldı. Oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlayan usta oyuncu daha sonra bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır. Başarılı oyuncu Arka Sokaklar, Kanıt ve Fatih Harbiye adlı dizilerde adından sıkça söz ettirmiştir.

cesur-ve-guzel-salih-kimdir

Gözde Türkpençe (Banu) Kimdir?

Türk dizi ve sinema oyuncusu 28 Ekim 1984 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Modern Dans Bölümü mezunudur. Ayrıca aynı Konservatuvarda Oyunculuk eğitimi de almıştır. Oyunculuk kariyerine Şöhret Okulu dizisiyle başlangıç yaptı. Güzel oyuncu daha sonra Türkan, Canan, Güzel Çirkin ve Ulan İstanbul dizilerinde rol aldı ve adından sıkça söz ettirdi.

cesur-ve-guzel-banu-kimdir

Işıl Dayıoğlu (Reyhan) Kimdir?

Türk tiyatro, dizi ve sinema filmi oyuncusu 22 Aralık 1963 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünü tamamlamıştır. Okuldan mezun olduktan sonra tiyatro ile oyunculuk deneyimine başlangıç yapmıştır. 2004 yılında Aliye adlı diziyle televizyonla buluştu. Daha sonra Kavak Yelleri ve Aşk ve Ceza adlı dizilerde roller üstlendi.

cesur-ve-guzel-reyhan-kimdir

Zeynep Kızıltan (Hülya) Kimdir?

Türk sinema filmi ve dizi oyuncusu 1 Ocak 1985 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. 2007 senesinde Parmaklıklar Ardından adlı diziyle oyunculuk deneyimine başlangıç yapmıştır. Başarılı oyuncu ardından Türkan, Yalancı Bahar, Diriliş Ertuğrul ve Beş Kardeş gibi önemli yapımlarda rol almıştır.

cesur-ve-guzel-hulya-kimdir

Cansu Türedi (Necla) Kimdir?

21 yaşındaki Türk oyuncu 15 Kasım 1995 yılında Bursa Mudanya’da doğdu. Eğitimine Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Radyo Televizyon Teknolojileri bölümünde devam etmektedir. Güzelliği ile dikkat çeken genç oyuncunun ilk deneyimi.

cesur-ve-guzel-necla-kimdir

Share
#

SENDE YORUM YAZ