Dizi Haberleri > Cesur ve Güzel Sühan Ölüyor mu? Ölecek mi? Tuba Büyüküstün Diziden Ayrılıyor mu?

Cesur ve Güzel Sühan Ölüyor mu? Ölecek mi? Tuba Büyüküstün Diziden Ayrılıyor mu?

Cesur ve Güzel Sühan Ölüyor mu? Ölecek mi? Tuba Büyüküstün Diziden Ayrılıyor mu?

Cesur, Korludağ’dan kısa bir süreliğine Sühan’ı uzaklaştırmak ister. Cesur ve Sühan için bu uzaklaşma kim olduklarını unutmak ve birliktelikleri adına önem ifade edecektir. Ancak Sühan, Cesur’la yakınlaşmakla babasının Cesur için tezgahladığı tuzağın içine düşmesi bir olur. Cesur’un kullandığı aracın frenleri boşaltılmıştır. Aracın içindeki Sühan ve […]

12 Ocak 2017 - 19:16

Cesur, Korludağ’dan kısa bir süreliğine Sühan’ı uzaklaştırmak ister. Cesur ve Sühan için bu uzaklaşma kim olduklarını unutmak ve birliktelikleri adına önem ifade edecektir. Ancak Sühan, Cesur’la yakınlaşmakla babasının Cesur için tezgahladığı tuzağın içine düşmesi bir olur. Cesur’un kullandığı aracın frenleri boşaltılmıştır. Aracın içindeki Sühan ve Cesur geçirdiği kaza sonrası ağır yarayla kazadan sağ kurtulacaktır.

Kıvanç Tatlıtuğ ile bir süredir aynı dizide rol alacağı gündeme gelen Tuba Büyüküstün sonunda istediği senaryoyu buldu. Ünlü oyuncu Cesur ve Güzel adlı dizide Tatlıtuğ ile başrolleri paylaşacaktır. Sühan karakterine hayat verecek olan Tuba Büyüküstün dillere destansı güzelliğiyle aile şirketlerinin işlerini yürütecek zengin aile kızıdır.

Tuba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Erzurumlu olan başarılı oyuncu İstanbul Özel Doğuş Okulları’nda okuduktan sonra üniversiteyi kazanarak Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında oynadığı reklam filmleri ile yönetmenlerin dikkatini çekti. İlk oyunculuk kariyerine sadece 4 bölüm rol aldığı Sultan Makamı dizisiyle başlangıç yaptı. Daha sonra kariyerinde bir çok dizi ve film rol alan ünlü oyuncu Çemberimde Gül Oya dizisiyle ekranlarda kendini tanıttı. En son Kara Para Aşk dizisinde başrolde yer alan güzel oyuncu ekranlara kısa süreli ara vermişti.

Cesur ve Güzel Oyuncuları Konusu ve Fragmanı İçin BURAYA TIKLAYINIZ.

tuba-buyukustun-yeni-dizisi-cesur-ve-guzelgt;

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?