Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Cesur ve Güzel Tahsin Korludağ’ın Planı Nedir? 15. Bölüm Fragmanı

Cesur ve Güzel’in büyüleyici yeni bölümü bu akşam Star tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün hemen ardından Cesur ve Güzel 15. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cesur ve Güzel yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.. Sühan’la Cesur uzun zaman sonra Cesur’un sürprizi ile birbirine yakınlaşırken, Korludağ’da ki kaza romantik geceye gölge düşürür. Öte yandan Korludağ’a yeni atanan savcının Tahsin Korludağ’a […]

Cesur ve Güzel Tahsin Korludağ’ın Planı Nedir? 15. Bölüm Fragmanı
16 Şubat 2017 - 18:16 'de eklendi.

Cesur ve Güzel’in büyüleyici yeni bölümü bu akşam Star tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün hemen ardından Cesur ve Güzel 15. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cesur ve Güzel yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler..

Sühan’la Cesur uzun zaman sonra Cesur’un sürprizi ile birbirine yakınlaşırken, Korludağ’da ki kaza romantik geceye gölge düşürür. Öte yandan Korludağ’a yeni atanan savcının Tahsin Korludağ’a boyun eğmeyeceği anlaşılır. Öte yandan yeni savcının eski davaları açmasıyla Cahide telaşlanır. Kendi üstünden şüpheleri çekmek için harekete geçtiği sırada Cesur’la alakalı bir koz eline geçer.

Kazanın etkisi gitgide büyürken, Cesur zor bir karar aşamasındadır. Ancak bu defa Tahsin Korludağ’ın hayatı ile alakalıdır. Cesur ve Güzel yeni bölümüyle 23 Şubat 2017 perşembe akşamı Star Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Cesur ve Güzel 15. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER