Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Cesur Yürek 14. Bölüm Fragmanı 19 Ocak Perşembe

Cesur Yürek 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra Cesur Yürek 14. yeni tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyin. İyi seyirler. Hüsrev’e tepki gösteren Ömer’in cezasını Bradd kesmek ister. Bradd Ömer’i cezalandırmak için bombalı eylem planlar. Eylem gerçekleştirildikten sonra Ömer bu olayın peşine düşer ve planlayanların kim […]

Cesur Yürek 14. Bölüm Fragmanı 19 Ocak Perşembe
12 Ocak 2017 - 19:58 'de eklendi.

Cesur Yürek 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra Cesur Yürek 14. yeni tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyin. İyi seyirler.

Hüsrev’e tepki gösteren Ömer’in cezasını Bradd kesmek ister. Bradd Ömer’i cezalandırmak için bombalı eylem planlar. Eylem gerçekleştirildikten sonra Ömer bu olayın peşine düşer ve planlayanların kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Ömer’e bu süreçte Tatar Ahmet yardımda bulunur.

Ancak Tatar Ahmet ile Ömer’in iş birliği Gevaşlı ve İskender’i ayaklandırır. Tatar’ın Ömer’le birlik olması sonunda ağır fatura ödemesine yol açar. Cesur Yürek yeni bölümüyle 19 ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Cesur Yürek 14. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER