Dizi Haberleri > Cesur Yürek 15. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Özeti | 26 Ocak 2017

Cesur Yürek 15. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Özeti | 26 Ocak 2017

Cesur Yürek 15. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Özeti | 26 Ocak 2017

Cesur Yürek 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra Cesur Yürek 15. yeni tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyin. İyi seyirler. Ömer, Hüsrev‘in peşindeyken Bradd ise Ömer’in önüne engeller çıkartır. Hüsrev’i sağ olarak ele geçirmek isteyen Ömer, […]

19 Ocak 2017 - 15:43

Cesur Yürek 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra Cesur Yürek 15. yeni tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyin. İyi seyirler.

Ömer, Hüsrev‘in peşindeyken Bradd ise Ömer’in önüne engeller çıkartır. Hüsrev’i sağ olarak ele geçirmek isteyen Ömer, bir yandan da Bradd’in tuzaklarıyla baş etmek zorunda kalır. Diğer yandan Gevaşlı ile Bradd‘in ortaklığı Tatar’la Gevaşlı’yı karşı karşıya bırakır.

Ömer’in zamana karşı yarışması Bradd’in elini kolunu bağlar. Ömer, Bradd‘in önündeki büyük engellerden biridir. Milli proje peşindeki Bradd’in amacına ulaşıp ulaşamayacağı ise merak konusu haline gelir. Cesur Yürek yeni bölümüyle 26 ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Cesur Yürek 15. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?