Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Cesur Yürek 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 8 aralık Neler Olacak?

Cesur Yürek 9. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyin.  Tatar ve Harbi’nin aracılığı ile bir araya gelen Ömer ve Bozdoğanlar bir türlü uzlaşamaz. Bozdoğanlar Ömer’in elinden en değerli insanı babasını alır. Babasını ölümünün ardından intikam […]

Cesur Yürek 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 8 aralık Neler Olacak?
01 Aralık 2016 - 22:13 'de eklendi.

Cesur Yürek 9. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden hemen sonra yeni tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyin. 

Tatar ve Harbi’nin aracılığı ile bir araya gelen Ömer ve Bozdoğanlar bir türlü uzlaşamaz. Bozdoğanlar Ömer’in elinden en değerli insanı babasını alır. Babasını ölümünün ardından intikam almak isteyen Ömer’in gözünü kan bürümüştür. Ömer‘e bu zorlu yolda yandaşlık eden Tatar Ahmet girdiği virajlardan nasibini alacaktır. Babasının kanını yerde bırakmak istemeyen Ömer bundan sonra ne yapacak? Ferhat Bozdoğan‘a ulaşmak isteyen Ömer karşısına çıkan tüm engelleri ezip geçer.

Cesur Yürek yeni bölümüyle 8 aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Cesur Yürek 9. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER