Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Cesur Yürek Ömer’in Babası Mustafa Öldü mü Ölecek mi? Mutlu Güney Diziden Neden Ayrıldı?

Show tv dizisi Cesur Yürek’de beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. Ömer’in babası Mustafa karakterine hayat veren Mutlu Güney bu akşam yayınlanan Cesur Yürek yeni bölümünde ölerek diziden ayrılacak. Mutlu Güney henüz yeni başlayan diziden senaryo gereği ayrılacak. Bozdoğanlar ile Ömer’in aralarındaki savaş artık geri dönüşü olmayan bir süreç başlatır. Ömer ve Bozdoğanlar arasındaki hesaplaşma gitgide büyürken […]

Cesur Yürek Ömer’in Babası Mustafa Öldü mü Ölecek mi? Mutlu Güney Diziden Neden Ayrıldı?
01 Aralık 2016 - 19:27 'de eklendi.

Show tv dizisi Cesur Yürek’de beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. Ömer’in babası Mustafa karakterine hayat veren Mutlu Güney bu akşam yayınlanan Cesur Yürek yeni bölümünde ölerek diziden ayrılacak. Mutlu Güney henüz yeni başlayan diziden senaryo gereği ayrılacak.

Bozdoğanlar ile Ömer’in aralarındaki savaş artık geri dönüşü olmayan bir süreç başlatır. Ömer ve Bozdoğanlar arasındaki hesaplaşma gitgide büyürken Ferhat Bozdoğan, Ömer’in babası Mustafa’yı silahıyla ateş ederek vurur. Ferhat Bozdoğan ilk tehlikeyi yaratırken Ömer, babasını evde ölü olarak bulur. Ömer babasının ölümü ile yıkılır. Ancak intikamını almak için harekete geçer. Her yerde bir numaralı düşmanı Ferhat Bozdoğan’ı arayan Ömer, Tatar Ahmet ile birlik olacaktır. Ömer ve Tatar Ahmet, Bozdoğanlar’ı bulmak için ortalığı yıkıp dökeceklerdir.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER